NewsyKulisy odejścia Piotra Gąsowskiego z "TTBZ". To różni się od wersji przedstawionej przez gwiazdy Polsatu. "Za kulisami panowała napięta atmosfera"

Kulisy odejścia Piotra Gąsowskiego z "TTBZ". To różni się od wersji przedstawionej przez gwiazdy Polsatu. "Za kulisami panowała napięta atmosfera"

Piotr Gąsowski
Piotr Gąsowski
Krystyna Miśkiewicz

07.01.2023 15:20, aktual.: 07.01.2023 16:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od kilku dni uwaga widzów stacji Polsat skierowana jest na program Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Wszystko ze względu na roszady personale, jakie dokonały się w lubianym programie. Jakiś czas temu z posadą jurora w show pożegnał się Michał Wiśniewski.

Podziękowano mi, ale nie mam żalu. Rozumiem, że przychodzi ktoś nowy i układa wszystko po swojemu. On teraz zarządza domem, jakim jest Polsat i robi to tak, by mu się dobrze pracowało i by miał dobre wyniki. Ma do tego pełne prawo, bo jest szefem stacji. Mnie w moim domu też nikt nie będzie mówił, jak mam go urządzać. Więc trzymam kciuki – powiedział Wiśniewski w rozmowie z Faktem.

Następnie widzami mocno wstrząsnęła informacja o tym, że stacja zakończyła współpracę z Katarzyną Skrzynecką. Artystka z programem była związana od samego początku. Wystąpiła w pierwszej edycji jako jedna z uczestniczek, a od kolejnej zasiadała za jurorskim stołem. Przyszło jej jednak pożegnać się z widzami.

Dziękuję @polsatofficial za piękny i bez wątpienia największy bukiet kwiatów, jaki w życiu dostałam. Nowy Rok przyniósł dla mnie, jak się okazuje, „nowe zmiany” … Będę tęsknić. Bardzo. Dziękuję Wam za piękne 9 lat tej niezwykłej, radosnej, wzruszającej i zachwycającej Artystycznej Podróży w charyzmatycznym Show „TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO” @twojatwarzbrzmiznajomo  To dla mnie Zaszczyt, że mogłam współtworzyć je z Wami  Nowej Ekipie z serdecznego serca życzę POWODZENIA  i takiej zawodowej muzycznej RADOŚCI , jaką ja celebrowałam ze Szczerym Zakochaniem przez ten Piękny Czas w TTBZ.

Kulisy odejścia Piotra Gąsowskiego z TTBZ

Wieczorem sensacyjną decyzję ogłosił też Piotr Gąsowski. Prowadzący talent show dla gwiazd ogłosił, że rozstaje się z programem, ponieważ chce być solidarny z koleżanką z programu, za co Kasia Skrzynecka dziękowała mu w social mediach.

Piotrulu, to wszystko dzieje się tak nie do uwierzenia szybko i szokująco… Nigdy nie oczekiwałabym od kogokolwiek tak bohaterskiego gestu Honoru…!! Przeciwnie – uważam że akurat Wy z Maćkiem jesteście SERCEM tego programu, uwielbianym przez miliony Telewidzów. Powinniście z pełną energią go kontynuować, co najwyżej miło nas wspomnieć na antenie… Ty jednak zdecydowałeś się na tak ekstremalny gest solidarności jako Artysta i jako Przyjaciel. Mało kto miewa w dzisiejszych czasach taką odwagę. Mawiają, że Prawdziwi Przyjaciele skoczą za sobą w ogień … Skoczyłeś. Brak mi słów… muszę ochłonąć… Wszystko wiesz – napisała pod jego postem.

Teraz portal Pudelek, którego właścicielem jest wp.pl zdradził kulisy odejścia Gąsowskiego z programu. Wersja portalu znacznie różni się od tego, co przedstawił były już prowadzący. Informator tabloidu przekazał, że pojawiły się problemy, które skłoniły szefostwo do poważnych zmian w formacie.

Rezygnacja z Gąsowskiego, podobnie jak wcześniejsze roszady za stołem jurorskim, to odważna decyzja i produkcja doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Piotr od początku prowadził ten program z Maciejem Dowborem i przez lata wyrobił sobie u widzów opinię jego "dobrego ducha", który wzrusza się i robi "dobre show" podczas występów uczestników - informuje Pudelek.

Za kulisami programu miała panować ostatnio napięta atmosfera.

Od pewnego czasu za kulisami produkcji panowała napięta atmosfera. "TTBZ" to z założenie bardzo trudny i wyczerpujący format, więc to kluczowe, by ekipa dobrze czuła się na planie. Kiedy zapadły decyzje, że format zostanie odświeżony, uznano, że dotyczyły będą one również duetu prowadzących. Dla nikogo nie był to łatwy wybór, ale produkcja wierzy, że widzowie szybko przekonają się do tych zmian - dodaje źródło Pudelka.

Myślicie, że koniec zmian w uwielbianym programie, czy stacja szykuje kolejne niespodzianki?

  • Kasia Skrzynecka, Piotr Gąsowski
  • Piotr Gąsowski zatrzymany w USA
  • Piotr Gąsowski miał wypadek
  • Piotr Gąsowski. Zdjęcie z Instagrama
  • Piotr Gąsowski - gwiazdy promują jesienną ramówkę Polsatu
  • Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski
  • Gasowski Piotr, Skrzynecka Katarzyna Kasia 2010-05-09
[1/7] Kasia Skrzynecka, Piotr Gąsowski
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także