NewsyKuba Wojewódzki ZDEMASKOWANY przez Makowieckiego. "Król TVN-u" skrzętnie ukrywał ten fakt przed widownią

Kuba Wojewódzki ZDEMASKOWANY przez Makowieckiego. "Król TVN‑u" skrzętnie ukrywał ten fakt przed widownią

Sekret Wojewódzkiego wyszedł na jaw (fot. AKPA, Instagram)
Sekret Wojewódzkiego wyszedł na jaw (fot. AKPA, Instagram)
Źródło zdjęć: © AKPA, Instagram
oprac. NJA

24.06.2024 16:29, aktual.: 25.06.2024 15:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kuba Wojewódzki to postać pełna sprzeczności i tajemnic. Samozwańczy "król TVN-u" kreuje się na miłośnika luksusu, młodszych kobiet, a także pasjonata szybkich samochodów. Teraz prawdę o dziennikarzu zdradził Tomasz Makowiecki, który pracował z nim w programie "Idol".

Kuba Wojewódzki to postać, której nikomu w Polsce przedstawiać nie trzeba. Samozwańczy "król TVN-u" od lat przyciąga uwagę swoim ekscentrycznym stylem życia, zamiłowaniem do luksusu oraz licznymi kontrowersjami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Znany jest także ze słabości do znacznie młodszych od siebie kobiet. Na przestrzeni lat był związany z takimi osobistościami jak aktorka Anna Mucha czy modelka Renata Kaczoruk. Ostatnio media donosiły o jego relacji z Anną Markowską, która jest młodsza od niego o 30 lat.

Kuba Wojewódzki to pasjonat szybkich samochodów

Nie można zapomnieć również o pasji do szybkich samochodów. To jeden z najbardziej charakterystycznych elementów wizerunku Wojewódzkiego. Już w czasach, gdy był jurorem w programie "Idol" emitowanym na antenie Polsatu, kreował się na pasjonata szybkich i luksusowych pojazdów.

W rozmowie z Żurnalistą, która ukazała się 23 czerwca, Tomasz Makowiecki, uczestnik pierwszej edycji "Idola", wspominał tamte czasy.

Tomasz Makowiecki demaskuje Kubę Wojewódzkiego

W wywiadzie Tomek Makowiecki wyznał, że już na początku swojej drogi w "Idolu" zobaczył na własne oczy, jak bardzo jest to wszystko reżyserowane. Ekipa odpowiedzialna za produkcję w trakcie nagrywania wyłapywała odpowiednie osoby.

Przychodzą tam ludzie, przechodzą te castingi. Producenci czy tam reżyser już sobie tam powoli upatrują jakieś tam osoby. (...) Ten jest bardziej cwaniaczkiem, ten jest bardziej bawidamkiem, tamta jest dziewczyną z sąsiedztwa, po prostu reżyserowanie tego programu - mówił piosenkarz.

Z całą pewnością uwagę fanów zwrócił fragment o samochodach, w których widywany był Kuba Wojewódzki. Okazuje się, że dziennikarz je wypożyczał, więc tylko kreował przy tym swój wizerunek. Gdy jedno Porsche znikało, pojawiało się następne.

Kuba też wtedy nie miał tych wszystkich samochodów, w których kręcili te setki - dodał.
Tomasz Makowiecki o Wojewódzkim (fot. AKPA)
Tomasz Makowiecki o Wojewódzkim (fot. AKPA)© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także