NewsyKuba Wojewódzki kontra Magda Gessler. Już wiemy, która gwiazda TVN-u zarabia najwięcej!

Kuba Wojewódzki kontra Magda Gessler. Już wiemy, która gwiazda TVN‑u zarabia najwięcej!

Kuba Wojewódzki i Magda Gessler zarobki
Kuba Wojewódzki i Magda Gessler zarobki
Zuza Maciejewska
28.11.2018 18:00

Kuba Wojewódzki to dziennikarz, który od kilkunastu lat prowadzi kontrowersyjne i jednocześnie najchętniej oglądane talk-show w polskiej telewizji. Na jego kanapach zasiadały największe polskie gwiazdy. To sprawiło, że stał się samozwańczym Królem TVN-u, który jest znany nie tylko z zamiłowania do znacznie młodszych kobiet, ale także ze sporego majątku. Ile tak właściwie zarabia, wydawać mogłoby się, największa gwiazda stacji?

Nie jest tajemnicą to, że Wojewódzki lubuje się w drogich sportowych samochodach, a także luksusowych apartamentach, którymi zdjęciami chwali się na Instagramie. Chociaż podobnie jak większość gwiazd Kuba oficjalnie swojego stanu konta nie komentuje, pewne jest że ma na nim sporo pieniędzy, co zresztą jakiś czas temu podkreślał w jednym z wywiadów:

Przepraszam za to, co powiem, ale niespecjalnie muszę już ciężko pracować, żeby przyjemnie żyć. Już dziś cztery dni w tygodniu spędzam w mieszkaniu nad morzem – przyznawał dwa lata temu w wywiadzie dla Party.

Z pewnością od tamtego czasu na jego koncie pojawiły się nowe środki. Nie bez znaczenia w tej kwestii jest jego biografia, która zrobiła spore zamieszanie w polskim show-biznesie. Podobnie jak z kampanią jednej z sieci telefonii komórkowych, w której wziął udział sam, z Joanną Krupą i ze swoją byłą partnerką – Renatą Kaczoruk.

Chociaż wcześniej Wojewódzki odcinał się od tego typu reklam, tym razem nie mógł się oprzeć. Nic zresztą dziwnego, zwłaszcza, że za promowanie sieci Kuba miał dostać nawet 2,5 miliona złotych. Jest to jedna z najwyższych stawek reklamowych w Polsce.

Nie mniejsze sumy podobno co miesiąc zasilają konto dziennikarza. Jeszcze kilka lat temu dziennikarze Super Expressu szacowali, że Wojewódzki otrzymuje 180 tys. złotych netto miesięcznie. Teraz pojawiają się spekulacje, że osiągnął już pułap 250-300 tys. złotych.

Zarobki Magdy Gessler

Chociaż kwoty, o którym wspomnieliśmy mogą przyprawić o zawrót głowy, to Kuba nie jest najlepiej zarabiającą gwiazdą TVN-u. Super Express twierdzi, że złotą kurą dla stacji jest Magda Gessler, która za swoje programy zgarnia miesięcznie około 200 tysięcy złotych. Do tego dochodzą zyski z prowadzenia świetnie prosperujących restauracji, sprzedaży książek czy linii sezonowych produktów żywnościowych oraz akcesoriów kuchennych.

Niedawno w mediach aż huczało o wielkiej podwyżce, którą Magda Gessler otrzymała od zarządu TVN-u, dzięki czemu okrzyknięto ją najlepiej zarabiającą gwiazdą stacji. Tym sposobem Magda zdeklasowała Kubę Wojewódzkiego.

Czy przy swoich zarobkach Kuba ma się czym przejmować?

 • Ile zarabia Kuba Wojewódzki?
 • Kuba Wojewódzki – 30 urodziny Roberta Lewandowskiego
 • Kuba Wojewódzki – TVN jesienna ramówka 2018
 • Magda Gessler skończyła 65 lat. Jak wyglądała w przeszłości?
 • Kuba Wojewódzki całuje się z Maciejem Stuhrem
 • Kuba Wojewódzki Show: Odcinek z Agnieszką Chylińską i Miśkiem Koterskim
 • Kuba Wojewódzki - pogrzeb Tomasza Stańki
 • Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki są razem?
 • Kuba Wojewódzki, Natalia Szroeder i Quebonafide
 • Magda Gessler skończyła 65 lat. Jak wyglądała w przeszłości?
 • Magda Gessler i nowa fryzura
 • Agnieszka Więdłocha i Maciej Stuhr u Kuby Wojewódzkiego
 • Magda Gessler na konferencji Food Network
[1/13] Ile zarabia Kuba Wojewódzki?
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także