Nie. To są rozdzielne światy bardzo i dobrze się czuję mając tą przestrzeń dla siebie. Skupiam się w 100% na odcinku i to jest bardzo komfortowe.
Jednak okazuje się, że Kuba bardzo mocno wspiera swoją dziewczynę. Tak mocno, że być może będzie musiał sprzedać swoje dopiero co zakupione Lamborgini!
Widziałam rachunki za telefon. Nie wypłacimy się. Dlatego wspomóżcie go, bo będziemy musieli sprzedać Lambo – skwitowała temat Renata w rozmowie z naszą reporterką.
Wspomożecie Renatę i Michała wysyłając na nich SMS-y? Kolejny odcinek Tańca z gwiazdami już dzisiaj, a cała rozmowa z Kaczoruk poniżej: