Kuba Wojewódzki pod siedzibą TVP
Dziennikarz postanowił jednak pójść o krok dalej. Jak pokazał swoim obserwującym na Instagramie, zrobił sobie spacer pod siedzibę TVP w Warszawie. Opis, którym opatrzył fotki z tej niecodziennej wycieczki, może zastanawiać. Wojewódzki wspomniał bowiem o zmianach. Ciężko jednoznacznie stwierdzić, do kogo lub czego nawiązywał.
W dalszej części zadał swoim fanom prowokacyjne pytanie.
Internauci rozszyfrowują wpis
Użytkownicy Instagrama zaczęli doszukiwać się w poście Wojewódzkiego ukrytego dna. Niektórzy podzielali jego nastawienie względem TVP, niektórzy próbowali wchodzić w nim w dyskusję. Byli także tacy, którzy przyjęli to za zwiastun zmiany obozu. Czyżby dziennikarz starał się przekazać, że nawiązał bliższą współpracę z telewizją publiczną?
A co wy sądzicie?