Jednak aluzje, które dawali zakochani na Instagramie okazały się prawdą. Najpierw znajomy pary potwierdził tę informację, a teraz Kuba pokazał obrączkę w ostatnim odcinku swojego programu. Na kanapie zasiedli Dawid Ogrodnik i Andrzej Seweryn. Co prawda obrączka jest na lewej, a nie prawej dłoni. Jednak wcześniej, przed ślubem jej nie było. Kto wie, może Król TVN słynący ze swoich pomysłów chciał złamać schemat i postanowił nosić znak przysięgi z drugiej strony?
Ciekawe, czy planują już powiększenie rodziny. W końcu takie geny nie powinny się zmarnować! :)