NewsyKuba Wojewódzki ma przechlapane w TVN-ie? Wyniki mogą zetrzeć mu uśmiech z twarzy

Kuba Wojewódzki ma przechlapane w TVN‑ie? Wyniki mogą zetrzeć mu uśmiech z twarzy

Kuba Wojewódzki (fot. KAPiF)
Kuba Wojewódzki (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF

22.01.2024 21:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kuba Wojewódzki może stać w obliczu poważnego problemu. Wyniki oglądalności jego autorskiego show z sezonu na sezon prezentują się coraz gorzej. Widzowie wydają się być coraz mniej przekonani do humoru prowadzącego. Jaką decyzję podejmie TVN?

Od lat bawi publiczność TVN-u w ramach swojego autorskiego programu. Zdołał zasłynąć dzięki niepokorności i kontrowersyjnemu humorowi. Kuba Wojewódzki nieprzerwanie prowadzi własne show, któremu w zeszłym roku stuknęło już 35. sezonów. Na to wychodzi jednak, że dziennikarz może mieć poważny kłopot w związku z następnymi odsłonami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Kuba Wojewódzki jest oglądany coraz rzadziej

Jak wskazują opublikowane przez Wirtualne Media dane statystyczne, Kuba Wojewódzki Show zalicza coraz większe spadki oglądalności. Zmiana nie nastąpiła nagle - tendencja przejawia się na przestrzeni ostatnich pięciu sezonów.

Najnowszą serię Kuby Wojewódzkiego oglądało w TVN średnio 582 tys. osób, o 103 tys. widzów mniej niż w analogicznym okresie rok wcześniej - czytamy w raporcie.

Najchętniej oglądanym odcinkiem był ten z Anną Dymną i Michałem Figurskim, który łącznie zgromadził 685 tys. widzów. Nie są to liczby, które kiedyś figurowały w statystykach programu.

Oznacza to, że Wojewódzki może już teraz dyskutować z producentami na temat swojej ewentualnej przyszłości w stacji. Czyżby stopniowo pogarszająca się sytuacja show miała zaważyć na jego karierze?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także