NewsyKuba Wojewódzki nie oszczędził Anny Muchy i jej nowego partnera. W jego słowach wyczuwamy nutkę zazdrości

Kuba Wojewódzki nie oszczędził Anny Muchy i jej nowego partnera. W jego słowach wyczuwamy nutkę zazdrości

Kuba Wojewódzki
Kuba Wojewódzki
Zuza Maciejewska

18.06.2020 14:20, aktual.: 18.06.2020 16:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kuba Wojewódzki od kilku tygodni pokazuje zdjęcia, na których towarzyszy mu tajemnicza kobieta. Razem spędzają czas w apartamencie dziennikarza, w samochodzie, a także w podróżach. Król TVN-u milczy na temat jej tożsamości, pozostawiając internautom otwarte pole do domysłów.

Do niedawna wiele osób obstawiało, że u boku Kuby pojawia się Anna Mucha. Chociaż żadna ze stron nie odniosła się do tych spekulacji, aktorka na początku czerwca została przyłapana na randce z Jakubem Wonsem. Zdaniem informatora Flesza, ta relacja trwa już od ponad roku:

Ania i Kuba znają się od kilku lat, grali razem w teatrze. Niedługo minie rok, jak są parą. Nie ukrywali się, po prostu wcześniej żaden paparazzi nie „ustrzelił” ich randki — donosił znajomy aktorów.

Kuba Wojewódzki komentuje związek Anny Muchy

Anna Mucha przez długi czas spotykała się z Marcelem Sorą. Jakub Wons wcześniej był mężem Hanny Konarowskiej, z którą rozwiódł się w 2018 roku. Kuba Wojewódzki na ten temat wypowiedział się w najnowszym wydaniu tygodnika Polityka. Jest rozbawiony powiązaniami między aktorką, jej rzekomym partnerem, a ich dawnymi miłościami. W jego wpisie da się jednak wyczuć nutkę zazdrości:

Nowym partnerem Anny Muchy jest Jakub Wons, aktor, do niedawna partner aktorki Hanny Konarowskiej, która to z kolei dawno temu była partnerką byłego partnera Anny Muchy. Do godnego sfilmowania tego fenomenu może podejść tylko Sylwester Latkowski - komentuje dziennikarz.

Król TVN-u w swoim wpisie wspomniał Sylwestra Latkowskiego, który stworzył film dokumentalny Nic się nie stało. Opowiada o sopockich klubach, w których miało dochodzić do wykorzystywania nieletnich dziewczyn. Reżyser zasugerował, że wiedzieli o tym celebryci, w tym Wojewódzki. Dziennikarz wydał oświadczenie, w którym podkreślił, że spotka się z Latkowskim w sądzie.

Anna Mucha i Jakub Wons - jak długo się znają?
Anna Mucha i Jakub Wons - jak długo się znają?
Kuba Wojewódzki pokazał mieszkanie
Kuba Wojewódzki pokazał mieszkanie
Kuba Wojewódzki - stopa kobiety
Kuba Wojewódzki - stopa kobiety
Anna Mucha i Jakub Wons wybrali się na drinka
Anna Mucha i Jakub Wons wybrali się na drinka
Anna Mucha i Jakub Wons na drinku
Anna Mucha i Jakub Wons na drinku
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także