NewsyPo serii katastrof i skandali w końcu dobre wieści! Rodzina królewska się powiększy, w drodze kolejne "royal baby"!

Po serii katastrof i skandali w końcu dobre wieści! Rodzina królewska się powiększy, w drodze kolejne "royal baby"!

Kolejne royal baby w drodze
Kolejne royal baby w drodze
Elwira Szczepańska
24.01.2023 17:50

Po serii przykrych wydarzeń w życiu rodziny królewskiej, od skandali, po śmierć królowej Elżbiety, w końcu z Wysp Brytyjskich płyną dobre wieści. Już niedługo na świecie pojawi się kolejne royal baby, a mamą po raz drugi zostanie córka księcia Andrzeja i Sarah Ferguson.

Księżniczka Eugenia jest w ciąży

Księżniczka Eugenia jest 10. w kolejności do brytyjskiego tronu. Stosunkowo niedawno zaczęła prowadzić konto na Instagramie. Założyła je w 2018 roku. To właśnie tam we wrześniu 2020 roku po raz pierwszy poinformowała, że jest w ciąży. Opublikowała zdjęcie dziecięcych bucików, w podpisie przekazała, że zarówno ona, jak i jej mąż, Jack Brooksbank są bardzo szczęśliwi.

Jack i Eugenia poznali się przez wspólnych znajomych w 2010 roku podczas wyjazdu na narty do szwajcarskiego kurortu Verbier. Córka księcia Andrzeja wyszła za mąż w 2018 roku. Urządzono wówczas spektakularne przyjęcie, które było towarzyskim wydarzeniem sezonu i było szeroko komentowane w prasie. Wśród gości nie brakowało członków rodziny królewskiej z księżną Kate oraz Williamem na czele.

Eugenia po raz pierwszy została mamą we wtorek 9 lutego 2021 roku, o czym poinformowano w sieci na profilu rodziny królewskiej. Wydano wówczas komunikat, że na świat przyszedł chłopiec. Rodzice wybrali mu aż trzy imiona — August Filip Hawke.

Na Instagramie Eugenii po raz kolejny pojawił się komunikat, w którym księżniczka oznajmiła, że jej rodzina się powiększy. Opublikowała zdjęcie, na którym jej dwuletni syn całuje ją w brzuch.

Jesteśmy wniebowzięci, mogąc podzielić się z Wami wiadomością, że tego lata dołączy do nas nowy członek rodziny - czytamy pod postem.

Pałac Buckingham potwierdził, że księżniczka Eugenia ponownie spodziewa się dziecka.

Rodzina jest zachwycona, a mały August już wyczekuje chwili, w której stanie się starszym bratem.

Pod postem Eugenii zaroiło się od gratulacji i bardzo miłych słów. Już latem możemy się spodziewać kolejnego royal baby. Na razie nie podano, czy na świat przyjdzie chłopiec, czy dziewczynka.

  • Księżniczka Eugenia jest w ciąży
  • Księżniczka Eugenia z mężem - pierwsze zdjęcia syna
  • Księżniczka Eugenia z mężem - pierwsze zdjęcia syna
  • Księżniczka Eugenia z mężem - pierwsze zdjęcia syna
  • Księżniczka Eugenia urodziła syna
  • Księżniczka Eugenia urodziła
  • Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank wysłali kartki z podziękowaniami
[1/7] Księżniczka Eugenia jest w ciąży
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także