NewsyKsiężna Kate ma poważne obawy o George'a. To coś, co może płynąć w jego krwi

Księżna Kate ma poważne obawy o George'a. To coś, co może płynąć w jego krwi

Księżna Kate jest zaniepokojona hobby księcia George'a
Księżna Kate jest zaniepokojona hobby księcia George'a
Źródło zdjęć: © ONS

09.07.2024 11:56, aktual.: 15.07.2024 13:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Książe George wchodzi w wiek nastoletni. Nic dziwnego, że zaczyna interesować się zupełnie innymi sprawami niż dotychczas. Jedna z pasji nie podoba się jednak księżnej Kate, która wolałaby, aby syn znalazł sobie nowe hobby.

Pierwsze miesiące tego roku kalendarzowego z pewnością były niezwykle trudne dla brytyjskiej rodziny królewskiej. Powoli jednak wszystko zaczyna wracać do normy. Księżna Kate pojawiła się w czerwcu na Trooping the Colour i wydaje się, że odzyskuje siły. Jest jednak kilka spraw, które spędzają jej sen z powiek. Chodzi o pasję Williama, którą teraz zdaje się przejmować ich najstarszy syn, George.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Księżna Kate nie popiera pasji Wiliama. Napawa ją strachem

Księżna Kate od zawsze troszczyła się o bezpieczeństwo swojej rodziny. Nic więc dziwnego, że jedna z pasji Williama nie przypadła jej do gustu. Chodzi o miłość do motocykli, która wywołuje u niej mieszane uczucia, głównie z powodu jej ryzyka. Książę William wielokrotnie podkreślał, że jazda na motorze to jego sposób na relaks. Nie tylko lubi jazdę jednośladem, ale także to, że po założeniu kasku jest całkowicie anonimowy.

Bycie w hełmie pomaga mi się odprężyć, jestem anonimowy, mogę się zrelaksować. Lubię też poczucie przynależności, kiedy jeżdżę z innymi - powiedział w jednym z wywiadów książę William.

Książę George interesuje się motocyklami? Księżna Kate zaniepokojona

Nierzadko jest tak, że dzieci przejmują pasję po swoich rodzicach. Jak podaje brytyjska prasa, tak też jest w przypadku royalsów, a konkretniej Williama i jego syna George'a. Według doniesień, nie podoba się to księżnej Kate, która uważa jazdę na motocyklach za niezwykle niebezpieczną. Podczas jednej ze wspólnych wizyt pary książęcej w Dundee, Kate miała opowiedzieć o hobby męża, ale też o tym, że George'a również interesują motocykle. Dodała jednak, że chciałaby go trzymać od nich z daleka.

William wciąż jeździ. To zawsze napawa mnie zgrozą, za każdym razem. Mam nadzieję, że uda mi się trzymać George'a z daleka. Ta rozrywka może zagrażać życiu - miała powiedzieć Kate.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także