NewsyKsiążę Harry nie przebiera w słowach! Przed ślubem obraził swoją przyszłą szwagierkę?!

Książę Harry nie przebiera w słowach! Przed ślubem obraził swoją przyszłą szwagierkę?!

Meghan Markle, książę Harry, skandale
Meghan Markle, książę Harry, skandale
Zuza Maciejewska
29.12.2017 10:53, aktualizacja: 29.12.2017 12:36

Książę Harry i Meghan Markle ze względu na swój planowany ślub, są obecnie najpopularniejszą parą w mediach plotkarskich. Tabloidy prześcigają się więc w publikowanych informacjach, które często okazują się tylko zwykłą plotką wyssaną z palca. Mimo tego, temat książęcej pary nie schodzi z pierwszych stron prasy kolorowej. Książę Harry już się nie ukrywa ze swoją miłością, zatem w mediach pozwala sobie na otwarte i często bardzo szczere wypowiedzi. Tak właśnie było podczas ostatniej audycji w Radio 4's Today. Harry kwieciście opowiadał słuchaczom o cudownych świętach Bożego Narodzenia, w których uczestniczył ze swoją piękną narzeczoną, Meghan Markle.

Prowadząca audycję, poprosiła jednak księcia, aby ten krótko wyjaśnił swojej amerykańskiej narzeczonej zwyczaje panujące w rodzinie królewskiej, na co Harry krótko odparł:

O, mnóstwo!Meghan poradziła sobie świetnie w gąszczu nowych znajomych i nieznanych zwyczajów. Zrobiła absolutnie niesamowitą robotę. Weszła w to, w tę rodzinę, jakiej - jak sądzę - nigdy nie miała - odważnie podsumował Harry.

Przypomnijmy zatem, że Harry nawiązał do rodziców Meghan - Dorii i Thomasa, którzy rozwiedli się, kiedy Markle miała sześć lat. Aktorka wielokrotnie o tym wspominała w wywiadach, zdradzając, że nie miała najlepszych relacji ze swoim ojcem. Ostre słowa księcia Harry'ego raczej nie spodobały się 52-letniej siostrze Meghan.

Samantha Grant, słuchała audycji i natychmiast postanowiła skomentować wypowiedź przyszłego szwagra. Chora na stwardnienie rozsiane Samantha napisała na swoim Twitterze:

Tak naprawdę ona ma ogromną rodzinę, która zawsze była z nią i dla niej. Nasz dom był normalny, a kiedy tata i Doria rozwiedli się, stworzyliśmy dla niej dwa domy - mówi Samantha o Meghan. Nikt nie był samotny, ona po prostu była zbyt zajęta. Rodzina Meg (nasza rodzina) jest pełna - to siostra, rat, ciotki, wujkowie, kuzyni a jedność w rodzinie zawdzięczamy naszemu ojcu, który poświęcił się dla nas - wyjaśnia Grant. Ona zawsze miała rodzinę, wychodząc za mąż tylko ją powiększa - podkreśliła siostra Markle.

Tych słów książę Harry już nie skomentował, a szkoda...

 • Meghan Markle i książę Harry zdjęcie zaręczynowe
 • Książę Harry i Meghan Markle sesja zaręczynowa
 • Matka Meghan Markle - Doria Radlan
 • Meghan Markle i książę Harry pierwsze publiczne wyjście
 • Meghan Markle w Deal or no Deal
 • Meghan Markle operacje plastyczne
 • Meghan Markle i książę Harry ślub goście
 • Meghan Markle i książę Harry na świątecznej mszy z okazji Bożego Narodzenia (2017)
 • Książę Haryy i Meghan Markle - Świąteczne spotkanie u królowej
 • Meghan Markle i książę Harry zdjęcie zaręczynowe
 • Meghan Markle w Deal or no Deal
[1/11] Meghan Markle i książę Harry zdjęcie zaręczynowe
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także