NewsyKsiążę Harry i książę William ponownie są pokłóceni! Starszy brat nie wytrzymał i wygarnął bolesną prawdę! Rodzinna afera wybuchała na chrzcinach małego Archiego!

Książę Harry i książę William ponownie są pokłóceni! Starszy brat nie wytrzymał i wygarnął bolesną prawdę! Rodzinna afera wybuchała na chrzcinach małego Archiego!

Książę Harry i książę William ponownie są pokłóceni! Starszy brat nie wytrzymał i wygarnął bolesną prawdę! Rodzinna afera wybuchała na chrzcinach małego Archiego!
Kuba Górski

11.07.2019 20:42, aktual.: 12.07.2019 13:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od początku małżeństwa księcia Harry'ego z Meghan Markle media brytyjskie spekulują nad wielkim konfliktem w rodzinie królewskiej. Rzekomo powodem wszystkich sporów rodzinnych ma być żona księcia, za którą nie przepadają członkowie brytyjskiego rodu. Jak wiadomo Meghan Markle jest wyzwoloną Amerykanką, zatem nawet rola brytyjskiej księżnej jej nie zmieniła. Żona Harry'ego notorycznie łamie protokół, jak również wprowadza w rodzinne życie zaskakujące dla Brytyjczyków zwyczaje.

Za Meghan Markle nie przepada królowa Elzbieta, ale i starszy brat księcia Harry'ego - William. Synowie księżnej Diany niedawno byli pokłóceni, a powodem ich sporów była właśnie Meghan Markle. Obecnie relacje rodzinne braci doszły do normy, jednak jak sugerują media brytyjskie Harry i William ponownie mieli zatarg. Tym razem powodem ich sporu był hrabia Archie.

Do incydentu doszło podobno podczas ceremonii chrztu dziecka Harry'ego. Jak donoszą portale zagraniczne William ma wielki żal do brata, że ten zdecydował się na tak utajnione i prywatne chrzciny, na których zgromadziło się tylko 25 osób. Us Weekly ujawnił, że podczas chrztu William ostro skrytykował brata, twierdząc, że książę Harry i Meghan Markle rozłożyli nad Archim  zbyt duży parasol bezpieczeństwa.

William uważa, że ​​jego brat przesadza trzymając Archiego z dala od świateł reflektorów - czytamy w Us Weekly

Źródło twierdzi również, że cała wina leży po stronie Meghan Markle, która rzekomo owinęła sobie męża wokół palca. Harry oczywiście nie zgadza się ze starszym bratem, zatem ponownie nad relacjami między synami księżnej Diany pojawiły się czarne chmury.

Co o tym myślicie?

  • Meghan Markle, książę Harry i Archie Harrison
  • Meghan Markle książę Harry Archie Harrison chrzest
  • Meghan Markle i książę Harry na meczu baseballowym Boston Red Sox z New York Yankees
  • Meghan Markle i książę Harry na meczu baseballowym Boston Red Sox z New York Yankees
  • Meghan Markle, książę Harry i księżna Kate na Trooping the Colour 2019
  • Meghan Markle, książę Harry i Archie Harrison
  • Meghan Markle książę Harry Archie Harrison chrzest
  • Meghan Markle i książę Harry
  • Archie Harrison chrzest
[1/9] Meghan Markle, książę Harry i Archie Harrison
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także