NewsyKrzysztof Zalewski wziął cichy ślub ze znaną menadżerką! Sekret zdradził Michał Piróg

Krzysztof Zalewski wziął cichy ślub ze znaną menadżerką! Sekret zdradził Michał Piróg

Krzysztof Zalewski - ślub
Krzysztof Zalewski - ślub
Adam Streb

26.11.2019 07:00, aktual.: 26.11.2019 14:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Michał Piróg nie jest pierwszym, który zdradził intymne szczegóły z życia prywatnego swojego kumpla z show-biznesu. Nie było to z pewnością ukartowane, ani zaplanowane, ale prawda wyszła na jaw. Za wszystko zapewne odpowiadają emocje związane z finałem Top Model.

Krzysztof Zalewski wziął ślub?

Tuż przed ostatnim pokazem podczas finałowego odcinka, Michał Piróg podpytywał uczestników show o to, za kogo trzymają kciuki. Odpowiedzi były różne. Ostatecznie gospodarz show typowania niedoszłych finalistów skwitował w bardzo sprytny sposób, zapowiadając nim występ Krzysztofa Zalewskiego:

Ja jestem team Zalewski. Gdyby tylko on nie miał żony…
Krzysztof Zalewski – Finał Top Model 8
Krzysztof Zalewski – Finał Top Model 8

Po tym krótkim, aczkolwiek treściwym haśle zaczęto spekulować. Jeśli to prawda, że Krzysztof wziął ślub i ma żonę, to chyba nie będzie zbyt szczęśliwy, że taka informacja trafiła do publiczności właśnie w ten sposób. Dotychczas gwiazdor bardzo ostrożnie przekazywał wiadomości ze swojego życia prywatnego. Dopiero po kilku latach dowiedzieliśmy się, że ma brata aktora.

Kim jest żona Krzysztofa Zalewskiego?

Krzysztof Zalewski długo nie ujawniał tożsamości swojej partnerki. Mediom udało się jednak ustalić, że matką dziecka muzyka (i – jeśli wierzyć w słowa Piróga – żoną) jest menedżerka Moniki Brodki, Olga Tuszewska. O swojej ukochanej Zalewski śpiewa w piosence Otu  ze swojego bestsellerowego albumu Złoto.

Moja otulinkaSzczęśliwi żyją na zwycięzcachZ Tobą nie ma zim, bo masz tyle ciepłaTo Tobie piosenka, bo masz tyle sercaI za to, że jesteś najlepsza w seksach

Jak dotąd to jedyny komentarz na jaki publicznie zdobył się zwycięzca drugiej edycji Idola.

Olga Tuszewska jest menadżerką Moniki Brodki
Olga Tuszewska jest menadżerką Moniki Brodki

Które gwiazdy ujawniły sekrety innych gwiazd?

Jeśli Piróg wyjawił tajemnicę Krzysztofa Zaleskiego, to nie będzie to pierwszy raz, gdy tak się mediach dzieje. Programy i wywiady na żywo wywołują u wielu gwiazd rozmaite emocje. Czasem zapominają się i nagle wypalają jakąś informację, która staje się pożywką dla mediów i fanów. Tak było np. w przypadku Natalii Kukulskiej, która podczas rozmowy w Dzień Dobry TVN wygadała się, że Marika jest w ciąży. I na pewno nie było to specjalnie, bo dziewczyny się lubią i szanują. A jakby tego było mało, to wcześniej Maffashion w portalach społecznościowych opublikowała zdjęcia sukni Mariki, choć sami zainteresowani bardzo się starali, by ceremonia nie wyszła na jaw od osób trzecich.

A całkiem niedawno Magdalena Zawadzka pochwaliła się, że zostanie babcią. Czy matka Magdalena Różczka była tym faktem zachwycona? Wątpimy, ale też jesteśmy przekonani, że pani Magda nie zrobiła tego z premedytacją.

Kilka miesięcy temu podobną informację "sprzedała" mediom Magdalena Cielecka. To ona wyjawiła, że Andrzej Wrona oświadczył się Zosi Zborowskiej i niebawem wezmą ślub. Niektórzy szukali w tym sensacji i uważali, że zrobiła to specjalnie, gdyż chwilę wcześniej Zborowska wygadała się, że Cielecka jest w związku z Bartoszem Gelnerem. Ale czy Magda byłaby taka małostkowa?

  • Krzysztof Zalewski - Instagram
  • Krzysztof Zalewski – Fryderyki 2019
  • Krzysztof Zalewski - Instagram
  • Magda Mołek i Michał Piróg – finał Top Model 8
  • Michał Piróg – Finał Top Model 8
  • Olga Tuszewska, partnerka Krzysztofa Zalewskiego
  • Krzysztof Zalewski – Finał Top Model 8
[1/7] Krzysztof Zalewski - Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także