NewsyTamara Arciuch ma dorosłego syna. Dawniej słodki cherubinek, a dzisiaj? Tak wygląda 22-letni Krzysztof Szyc

Tamara Arciuch ma dorosłego syna. Dawniej słodki cherubinek, a dzisiaj? Tak wygląda 22‑letni Krzysztof Szyc

Tamara Arciuch - syn
Tamara Arciuch - syn
Elwira Szczepańska
31.03.2021 18:00, aktualizacja: 01.04.2021 00:11

Tamara Arciuch jest bardzo popularną aktorką, ale jest też znana z tego, że chroni swoje życie prywatne. Chociaż co jakiś czas pojawia się na branżowych imprezach, a na co dzień prowadzi konto w mediach społecznościowych, skupia się głównie na promowaniu zawodowych projektów.

Obecnie jest jedną z gwiazd Twoja Twarz Brzmi Znajomo, więc jej profil obfituje w zdjęcia z planu. Metamorfozami i wykonaniami czaruje zarówno jurorów jak i widzów, chociaż nie obyło się bez małego skandalu z jej udziałem. Pisaliśmy o tym tutaj.

Tamara Arciuch jest też mamą trojga dzieci. Ojcem jej najstarszego syna Krzysztofa jest aktor Bernard Szyc. Obecnie gwiazda jest w związku z Bartłomiejem Kasprzykowskim, z którym ma syna Michała i córkę Nadię.

Jak dzisiaj wygląda i czym się zajmuje jej pierworodny?

Krzysztof Szyc. Jak wygląda i czym się zajmuje najstarszy syn Tamary Arciuch?

Tamara Arciuch nie jest zbyt wylewna jeśli chodzi o życie prywatne, a tym bardziej nie mówi o dorosłym już Krzysztofie. Jednak kiedy rok temu młody mężczyzna obchodził urodziny, dumna mama opublikowała post, w którym pięknie napisała kilka słów do syna.

Zostałam Mamą w wieku 24 lat... Ten człowiek ukształtował moje życie ,ukształtował mnie. Tak-nie ja jego a on mnie. Jest moim przyjacielem, inspiracją teraz juz partnerem . Wszystkiego najlepszego Synku! Bądź szczęśliwy! Mądry i dobry już jesteś.

Dziś najstarszy syn Tamary ma już 22 lata i jest dorosłym, niezależnym mężczyzną. Na co dzień mieszka w Gdyni. Realizuje się jako perkusista zespołu MopS. Próbuje także sił jako radiowiec w niszowej stacji Smells Like Toxic na antenie radioaktywne.pl, gdzie przedstawia słuchaczom najlepsze utwory końcówki XX wieku.

Co ciekawe, Krzysztof Szyc, jako mały chłopiec zagrał gościnnie w jednym z odcinków serialu Niania, partnerując mamie na planie. Obecnie jednak nie jest zainteresowany aktorstwem. W naszej galerii znajdziecie aktualne zdjęcia najstarszego syna Tamary Arciuch. Podobny do znanej mamy?

  • Tamara Arciuch z synem Krzysztofem
  • Syn Tamary Arciuch, Krzysztof Szyc
  • Tamara Arciuch z synem Krzysztofem
  • Syn Tamary Arciuch, Krzysztof Szyc
  • Syn Tamary Arciuch, Krzysztof Szyc
  • Syn Tamary Arciuch, Krzysztof Szyc
  • Syn Tamary Arciuch, Krzysztof Szyc
  • Syn Tamary Arciuch, Krzysztof Szyc
  • Syn Tamary Arciuch, Krzysztof Szyc
[1/9] Tamara Arciuch z synem Krzysztofem
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także