NewsyKrzysztof Stanowski debatuje z katolicką influencerką. Kwestia życia łóżkowego podgrzała atmosferę

Krzysztof Stanowski debatuje z katolicką influencerką. Kwestia życia łóżkowego podgrzała atmosferę

Krzysztof Stanowski i Najka dyskutowali w komentarzach (fot. KAPiF, Instagram)
Krzysztof Stanowski i Najka dyskutowali w komentarzach (fot. KAPiF, Instagram)
Źródło zdjęć: © Instagram, KAPiF
11.02.2024 22:11

Krzysztof Stanowski zapowiedział swój kolejny wywiad w ramach Kanału Zero. Nagle w sekcji komentarzy pojawiła się Natalia "Najka" Ruś. Pomiędzy dziennikarzem a kontrowersyjną katolicką influencerką wywiązała się dyskusja. Atmosfera zrobiła się gorąca gdy rozmowa zeszła na życie łóżkowe.

Ostatnimi czasy Krzysztof Stanowski może cieszyć się sporym zainteresowaniem. Wszystko dzięki jego nowemu projektowi Kanał Zero, który dziennikarz założył po odejściu z Kanału Sportowego. Jego ostatni wywiad przeprowadzony z prezydentem Andrzejem Dudą odbił się szerokim echem w polskim Internecie.

Na swoim profilu X (wcześniej Twitter) Stanowski zapowiedział kolejną rozmowę. Tym razem jego gościem będzie Samuel Pereira, były szef TVP Info.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Krzysztof Stanowski dyskutuje z Najką

Post postanowiła skomentował Natalia "Najka" Ruś, kontrowersyjna influencerka, która uwagę internautów zdobyła swoimi wypowiedziami na temat czystości przedmałżeńskiej i religii katolickiej. Jest zagorzałą entuzjastką tradycyjnych wartości.

Czekam aż zaprosicie kogoś mojego pokroju, bo widzę, że się rozkręcacie, a może wy będziecie w stanie świetnie porozmawiać i wymienić się argumentami bez wyśmiewania kogoś - napisała.

Stanowski szybko odpowiedział jej lakonicznym "A kim jesteś?". Na to Ruś ciągnęła dalej:

Kobietą, która w żyje w czystości do ślubu. W mediach promuję bycie dziewicą, wartości religijne. Dostaję za to masę hejtu, gróźb itd. Okazuje się, że ludzie akceptują tylko jedną stronę, mnie nie.

Kolejna odpowiedź od Stanowskiego mogła zbić ją z pantałyku. Dziennikarz odpisał tylko:

Szczerze mówiąc, posiadanie (lub nie) błony dziewiczej to trochę za mało jak na punkt wyjścia do rozmowy.

Stanowski postawił sprawę jasno

Najka próbowała kontynuować dyskusję, uparcie domagając się realizacji proponowanego przez nią odcinka. Dziennikarz mocno trwał jednak przy swoim zdaniu, przy okazji robiąc przytyk rozmówczyni.

Proszę pani, nie wiem jak to inaczej ująć, ale po prostu wszystko mi jedno, czy będzie pani uprawiać s**s i w którym momencie życia. Zachęcam natomiast do odtworzenia wywiadu z Tomaszem Czajką, programistą rakiet dla SpaceX - napisał.

Zdziwieni?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także