NewsyKrzysztof Skiba ogłasza rozwód na Instagramie i chwali się nową partnerką. To młodsza o 25 lat od niego piękność

Krzysztof Skiba ogłasza rozwód na Instagramie i chwali się nową partnerką. To młodsza o 25 lat od niego piękność

Krzysztof Skiba
Krzysztof Skiba
Krystyna Miśkiewicz
06.12.2022 12:20, aktualizacja: 06.12.2022 13:51

Krzysztof Skiba to muzyk, który swoją karierę zaczynał w latach 80. Jest też opozycjonistą, który od lat przeciwstawia się wszelkim nieprawidłowościom w państwie. Już w czasach PRL-u założył anarchistyczny Ruch Społeczeństwa Alternatywnego i Pomarańczowej Alternatywy Łódź. A przez jego działalność miał sporo problemów. Swoistym manifestem Krzysztofa stała się muzyka. To w tekstach piosenek zawarł wiele swoich poglądów. Od lat jest liderem kultowego zespołu Big Cyc.

To właśnie jemu serial Świat Według Kiepskich zawdzięcza piosenkę, którą przez dekady słyszeliśmy w czołówce uwielbianego sitcomu. Skiba realizuje się też jako felietonista i w satyryczny sposób komentuje to, co obecnie dzieje się w państwie.

W poniedziałek media obiegła wiadomość związana z życiem prywatnym muzyka. Jego młodszy syn, Tytus dokonał coming outu i wyznał, że jest biseksualny.

Wszystkie moje rodzinne coming outy przechodziły przez mamę. Jej pierwszej powiedziałem i zareagowała neutralnie. Zapytała po jakimś czasie, czy może powiedzieć ojcu i o 10 lat starszemu ode mnie bratu, bo trud-no jej się żyje samej z takim sekretem. Zgodziłem się. Powiedziała im i, z tego co wiem, też zareagowali OK. […] Dobrze, że ma [Ojciec] takie nastawienie, a nie inne. Gdybym miał za ojca Jarka Jakimowicza, byłoby mi znacznie gorzej - mówił na łamach magazynu Replika.

Powiedział też kilka słów o relacji z ojcem. Okazuje się, że jego relacje z Krzysztofem nie należą do najcieplejszych i nie ma szczególnych wspomnień związanych z dzieciństwem u boku ojca.

Ze względu na specyfikę jego pracy zdecydowanie był ojcem z gatunku nieobecnych. Cały czas wyjazdy i koncerty, a dom był tylko kolejnym przystankiem na tej nigdy niezatrzymującej się karuzeli występów. Nie byliśmy nigdy jakoś wyjątkowo zżyci. Zdarzały się wspólne wakacje, wspólne wyjazdy na koncerty, bo jednak dzięki muzyce złapaliśmy kontakt, ale mimo wszystko do teraz nie mamy jakichś wyjątkowo zażyłych relacji. Mogłoby być lepiej, ale mogłoby być i gorzej. Nie jest to łatwa relacja.

Krzysztof Skiba się rozwodzi. Pokazał nową partnerkę

Wiadomo, że Krzysztof Skiba czytał już obszerny wywiad swojego syna. Cytaty z magazynu Replika pojawiły się wielu miejscach, a muzyk postanowił na nie zareagować. Nie wypowiedział się na temat orientacji syna, ale wpisów dotyczących żony. Okazuje się, że lider Big Cyc jest w separacji, a od roku spotyka się z Karoliną, którą postanowił przedstawić swoim fanom na Instagramie.

W związku z licznymi błędnymi publikacjami na temat mojego życia prywatnego, które ukazały się wczoraj na łamach nie tylko mediów plotkarskich wyjaśniam: Od blisko roku jestem w separacji z żoną Renatą. Moją aktualną partnerką jest Karolina. Sprawa rozwodowa jest w toku.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od fanów, którzy gratulowali muzykowi nowej relacji. Przypomnijmy, że wiele lat temu poślubił swoją żonę Renatę, która jest lektorką łaciny i greki na Uniwersytecie Gdańskim. Małżonkowie doczekali się dwóch synów: Tymoteusza, który ma już 35 lat, a także Tytusa, który urodził się w 1997 roku. Małżeństwo, jak teraz wiemy nie przetrwało próby czasu.

W naszej galerii znajdziecie więcej zdjęć nowej partnerki Krzysztof Skiby.

  • Krzysztof Skiba z nową partnerką Karoliną
  • Nowa partnerka Krzysztofa Skiby - Karolina
  • Nowa partnerka Krzysztofa Skiby - Karolina
  • Krzysztof Skiba na Wielkim Teście o Internecie TVP
  • Krzysztof Skiba
  • Krzysztof Skiba
  • Krzysztof Skiba z nową partnerką Karoliną
  • Nowa partnerka Krzysztofa Skiby - Karolina
  • Krzysztof Skiba - gwiazdy Dzień Dobry TVN
  • Krzysztof Skiba - gwiazdy Dzień Dobry TVN
[1/10] Krzysztof Skiba z nową partnerką Karoliną
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także