NewsyKrzysztof Krawczyk doświadczył zdrady żony. O wszystkim dowiedział się od syna

Krzysztof Krawczyk doświadczył zdrady żony. O wszystkim dowiedział się od syna

Krzysztof Krawczyk fot. AKPA
Krzysztof Krawczyk fot. AKPA
20.10.2023 09:52

Ostatnia żona piosenkarza, Ewa Krawczyk i jego serdeczny przyjaciel, Andrzej Kosmala w książce Sława zniesławia. Rozmowa rzeka ujawnili przykre kulisy życia Krzysztofa Krawczyka. Dowiadujemy się z niej, że żona artysty dopuściła się zdrady.

Książka o życiu Krzysztofa Krawczyka

Niezapomniany artysta  zmarł 5 kwietnia 2021 roku, mając 74 lata. Jego ostatnia żona, Ewa Krawczyk oraz przyjaciel, a zarazem menedżer Andrzej Kosmala wciąż nie mogą pogodzić się z jego odejściem. Duet postanowił wydać książkę o życiu Krzysztofa Krawczyka Sława zniesławia. Rozmowa rzeka. Stamtąd dowiadujemy się, że wokalista został zdradzony, gdy jeszcze mieszkał w Stanach Zjednoczonych.

Krzysztof Krawczyk doświadczył podwójnej zdrady

Pierwszą żoną wokalisty była Grażyna Adamus, z którą wziął ślub w 1969. Artysta dopuścił się jednak zdrady, przez którą związek się rozpadł. Jego kolejną żoną była Halina Żytkowiak, ta sama, z którą zdradził Adamus. To z nią miał syna Krzysztofa Juniora Krawczyka. Po wyjeździe do USA Krzysztof był pochłonięty karierą. To wtedy Halina go zdradziła. Szczegóły łamią serce.

Artysta rzadko bywał w domu, ale pragnął, by jego rodzina była otoczona opieką. Poprosił o pomoc swojego przyjaciela.

Nierozważny Krawczyk ściągnął do Ameryki swego przyjaciela i jemu oddał możliwość pilnowania Haliny i Krzysia. Ten pan okazał się tym słynnym gościem z piosenki Mój przyjacielu. Junior zdążył Krawczykowi powiedzieć tylko: "Tata, a ten wujek to chodzi w nocy do łóżka mamusi i całuje ją po nóżkach" - czytamy w książce.

Co o tym myślicie?

Krzysztof Krawczyk
Krzysztof Krawczyk
Krzysztof Krawczyk
Krzysztof Krawczyk
Gwiazdy na Gwiazdkę, widowisko, Polska 2014, reż., scena z: Krzysztof Krawczyk, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
Gwiazdy na Gwiazdkę, widowisko, Polska 2014, reż., scena z: Krzysztof Krawczyk, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także