NewsyKrzysztof Ibisz zabrał synka na kolejne zagraniczne wakacje. Borys ma 10 miesięcy i jest słodkim podróżnikiem

Krzysztof Ibisz zabrał synka na kolejne zagraniczne wakacje. Borys ma 10 miesięcy i jest słodkim podróżnikiem

Krzysztof Ibisz
Krzysztof Ibisz
Elwira Szczepańska
10.07.2023 07:40

Krzysztof Ibisz rozpoczął urlop i razem z żoną oraz dziesięciomiesięcznym synkiem Borysem wyruszył w zagraniczną podróż. Jakie zdjęcie opublikował i co napisał?

Krzysztof Ibisz zabrał żonę i synka w podróż

Krzysztof Ibisz po raz trzeci cieszy się z bycia ojcem maluszka. Z poprzednich związków ma już dwóch synów. Teraz bierze czynny udział w wychowywaniu i opiece nad Borysem. Maluch od najmłodszych lat podróżuje z rodzicami. W majówkę Joanna i Krzysztof zabrali go do Hiszpanii, a teraz znowu wyruszają w świat.

Ahoj przygodo - napisał Ibisz pod zdjęciem z samolotu.

Prezenter nie zdradził, dokąd się wybierają, ale liczymy na relacje z wakacji i więcej zdjęć uroczego Boryska.

Joanna Ibisz o małżeństwie z Krzysztofem Ibiszem

Dla Krzysztofa Ibisza związek z Joanną Ibisz zakończył się trzecim ślubem. Dzieli ich spora różnica wieku, ale nie przeszkodziło im to zbudować szczęśliwej relacji. Doczekali się synka. Borys jest ich oczkiem w głowie.

Co o małżeństwie i macierzyństwie mówiła naszej reporterce żona gwiazdy Polsatu?

Niestety nie jest tak, że przesypia noce. Najpierw był taki moment, że myślałam: "O super, budzi się tylko raz", ale niestety coś mu się zmieniło i niestety potrafi się budzić co dwie godziny, co godzinę. Teraz nie jest z tym spaniem tak super, jak mogłoby być. Staramy się, o ile to jest możliwe chodzić wcześnie spać, o ile jest taki dzień, że możemy, że Borys pozwoli nam na to. Staramy się, żeby ta godzina była jak najwcześniejsza, nie siedzimy już przed telewizorem, żeby mieć ten czas na regenerację.

Opowiedziała również, jak wygląda pomysł rodzicielskich obowiązków pomiędzy nią a Krzysztofem.

Krzyś ma większe doświadczenie. Trochę mówił mi jak to może wyglądać. Potem ta rzeczywistość zweryfikowała trochę to, jak to może wyglądać. To trochę zależy od tego, jaki Krzyś ma kalendarz, bo wiemy wszyscy, że jest to trochę też wolny zawód. Są dni kiedy jest bardziej zajęty, są dni kiedy ma dużo więcej czasu. To też zależy od tego, jakie projekty ma i jak to jest z tym jego czasem. Na pewno wiem, że Krzyś lubi młodego przewijać i kąpać i to należy zawsze do niego. Zawsze się wyrywa, że on chce to robić. Mamy też pomoc mojej mamy czasami, jeżeli jest trudniej.

Czy planują z Krzysztofem kolejne dziecko?

Myślę, że jest to trudne pytanie. Na razie jesteśmy skupieni na Borysie. Krzyś ma teraz dużo obowiązków w związku z programem, więc nie myślimy o powiększaniu rodziny na ten moment. Myślę, że jak odkopiemy się z projektów i Borys trochę podrośnie, to będziemy mogli o tym w ogóle porozmawiać, zastanowić się.

Całej rozmowa poniżej.

Krzysztof Ibisz - Dzień Dziecka 2023
Krzysztof Ibisz - Dzień Dziecka 2023
Krzysztof Ibisz z synem w Sopocie
Krzysztof Ibisz z synem w Sopocie
Krzysztof Ibisz z żoną w Sopocie
Krzysztof Ibisz z żoną w Sopocie
Krzysztof Ibisz z żoną i synkiem w Maladze
Krzysztof Ibisz z żoną i synkiem w Maladze
Krzysztof Ibisz zabrał synka na kolejne zagraniczne wakacje
Krzysztof Ibisz zabrał synka na kolejne zagraniczne wakacje
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także