NewsyKrystian Ochman przeszedł metamorfozę. Jedno spojrzenie na twarz i widzimy, co zmienił! Jest nie do poznania

Krystian Ochman przeszedł metamorfozę. Jedno spojrzenie na twarz i widzimy, co zmienił! Jest nie do poznania

Krystian Ochman
Krystian Ochman
15.06.2023 20:40, aktualizacja: 15.06.2023 23:20

Krystian Ochman urodził się w polskiej rodzinie w Stanach Zjednoczonych. Jego rodzice wyemigrowali z ojczyzny w czasach PRL-u. W 2020 roku przedstawiciel Polonii wziął udział w programie The Voice of Poland, gdzie pokazał się jako jeden z najbardziej uzdolnionych wokalistów w jego historii. Tym samym to właśnie on zajął pierwsze miejsce w 11. edycji talent show, a następnie reprezentował Polskę na Konkursie Piosenki Eurowizji 2022. Z piosenką River zajął 12. miejsce.

23-latek może poszczycić się idealną relacją z fanami. Ci bacznie obserwują jego profil na Instagramie. Tam raz po raz trafiają nowe zdjęcia, wpisy i relacje wideo. Swego czasu młody muzyk zapozował bez koszulki, czym wzbudził ekscytację żeńskiej części widowni.

Krystian Ochman poddał się metamorfozie

Stałymi cechami wizerunku Krystiana są włosy zaczesane na bok i gęsty zarost. Gwiazdor Eurowizji nosi zarówno brodę, jak i wąsy. W tym tygodniu zdecydował się je nieco przystrzyc. Efekt jest zdecydowanie na plus! Po wizycie u barbera ma look na miarę filmowego amanta, a przekonacie się o tym, zaglądając do naszej galerii. Serdecznie zapraszamy!

Czy Krystian Ochman ma dziewczynę?

Po zapoznaniu się z ujęciem odmienionego Krystiana część z Was zainteresuje to, czy gwiazdor ma dziewczynę. Jak widomo, na ten moment pozostaje singlem.

Nie mam teraz dziewczyny, aczkolwiek myślę, że to wspaniała rzecz mieć obok siebie bliską osobę, z którą można być szczerym, otwartym i mówić jej wszystko. Zaufanie jest bardzo ważne – swego czasu powiedział w wywiadzie dla Plejady.

Deklarację ponowił w rozmowie z Super Expressem, dodając, jakie cechy musi posiadać jego przyszła partnerka. Przede wszystkim chodzi o szczerość.

Ważne, żeby była szczera. Mam nadzieję, że będzie lubiła muzykę. Jeśli będzie mi odpowiadała, to nie musi lubić akurat mojej muzyki, chociaż to byłby plus. Jak będę z dziewczyną, to przede wszystkim za to, jaka jest, a nie koniecznie za to, co lubi – szczegółowo wytłumaczył rozmówca tabloidu.

Trzymamy kciuki za to, aby Krystian znalazł drugą połówkę.

Krystian Ochman - pokaz Deni Cler
Krystian Ochman - pokaz Deni Cler
Krystian Ochman - Opole 2022. Drugi dzień festiwalu
Krystian Ochman - Opole 2022. Drugi dzień festiwalu
Krystian Ochman na wakacjach
Krystian Ochman na wakacjach
Krystian Ochman przed metamorfozą
Krystian Ochman przed metamorfozą
Krystian Ochman po metamorfozie
Krystian Ochman po metamorfozie
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także