Newsy"Królowa przetrwania": Aneta Glam ostro o Edycie Folwarskiej. Posypały się gromy

"Królowa przetrwania": Aneta Glam ostro o Edycie Folwarskiej. Posypały się gromy

Skandaliczne wyznania Anety Glam.
Skandaliczne wyznania Anety Glam.
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
26.01.2024 14:19

Aneta Glam, uczestniczka reality show "Królowa przetrwania", wciąż nie może pogodzić się inną celebrytką, Edytą Folwarską. W sieci publikuje obraźliwe komentarze pod adresem niedawnej koleżanki z programu.

Dramaty z show "Królowa przetrwania" już dawno pozostały za nami, ale napięcia między uczestniczkami wciąż trwają. Aneta Glam nie zamierza odpuszczać Edycie Folwarskiej i ostro komentuje ich konflikt, nazywając pisarkę nudną i niesmaczną. Czy to nowa wojna w show-biznesie?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Aneta Glam: "Edyta próbowała wejść w ślady Caroline Derpieński"

Konflikt między Glam i Folwarską rozpoczął się w programie "Królowa przetrwania". Uczestniczki znalazły się w jednym teamie, ale szybko zaczęły się kłócić. Glam zarzucała Folwarskiej, że jest kłótliwa i szuka atencji. Folwarska odpowiadała, że Glam jest zadufaną w sobie i pozbawioną charyzmy osobą. Echa ich konfliktu nie cichną.

W najnowszym poście na Instagramie Aneta Glam skrytykowała koleżankę z programu. Zarzuciła jej między innymi, że próbowała wejść w ślady Caroline Derpieński.

"Próbowała wejść w ślady Caroline Derpieński atakując mnie dla zasięgów. Wręcz kopiowała jej słowa. Myślała, że będzie się o tym pisać, a tu nic, bo żadnej charyzmy, tylko chamstwo. I do tego nudna i niesmaczna jak flaki z olejem. Aż Caroline można po lubić po doświadczeniach z tą babą" - napisała Aneta Glam.

Edyta Folwarska szybko odpowiedziała "Aneta nakręca spiralę hejtu"

Edyta postanowiła odpowiedzieć na ataki Anety Glam. Autorka książek podkreśliła, że starsza uczestniczka programu nakręca spiralę hejtu i próbuje z siebie zrobić ofiarę. Folwarska zaznaczyła również, że Aneta wszczyna afery i z siebie robi wrogów. Mimo że montaż programu nie pokazuje wszystkiego, Folwarska nie zamierza pozostawać bierna wobec hejtu, który spada na nią z różnych stron.

Kontrowersje wokół uczestniczek show "Królowa przetrwania" budzą duże zainteresowanie, zarówno fanów programu, jak i obserwatorów show-biznesu. Czy te napięcia przyniosą kolejne kontrowersyjne wyznania, czy też doprowadzą do zażegnania konfliktu?

Edyta Folwarska
Edyta Folwarska© AKPA | AKPA
Aneta Glam
Aneta Glam© AKPA | AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także