Koterski, Majdan, Gojdź... Nie tylko oni przeszczepili sobie włosy. Kto jeszcze chciał mieć bujną fryzurę?

Koterski, Majdan, Gojdź... Nie tylko oni przeszczepili sobie włosy. Kto jeszcze chciał mieć bujną fryzurę?

Krzysztof Gojdź, Michał Koterski, Adrian Szymaniak
Krzysztof Gojdź, Michał Koterski, Adrian Szymaniak
Źródło zdjęć: © AKPA
07.12.2023 12:06, aktualizacja: 19.12.2023 12:29

Wielu mężczyzn, gdy zaczyna tracić włosy, wpada w panikę. Z pomocą może im przyjść zabieg przeszczepienia włosów. Którzy panowie z show-biznesu zdecydowali się na taki zabieg? I jak podobają się Wam efekty?

Nie tylko dziś, ale przez wieki, włosy u mężczyzn były symbolem zdrowia i siły. Wystarczy przypomnieć biblijnego Samsona, który stracił ogromną siłę, gdy Dalila, jego kochanka, obcięła mu włosy. Dziś panowie mogą liczyć na medycynę estetyczną i skuteczne zabiegi. Kto z nich skorzystał?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Gwiazdy też tracą włosy

Gwiazdy show-biznesu nie mają taryfy ulgowej. Im też czasem włos się głowy nie trzyma. I choć mówi się, że nie trzyma się mądrej głowy, panowie robią wszystko, by opóźnić łysienie lub mu zapobiec. Czasem też decydują się na naprawienie jego skutków poprzez zabieg, by wyglądać bardziej "męsko". To paradoks, bo przecież za wypadanie włosów odpowiedzialny jest testosteron, czyli najbardziej "męski" z hormonów.

Jeśli nie działa już zaczesywanie włosów, barwiące spraye, a nawet mikropigmentacja, która ma stworzyć wrażenie gęstych włosów, pozostaje jedno. Przeszczep. To najdroższa metoda, ale też najbardziej skuteczna i dająca najbardziej spektakularne wyniki. Nie wierzycie? Sprawdźcie w naszej galerii.

Gwiazdy, które przeszczepiły włosy

Do najbardziej spektakularnych metamorfoz należy ta Radosława Majdana. Radek zaczął tracić włosy dość wcześnie, długie fryzury i częste rozjaśnianie na pewno też nie pomagały im być w dobrej kondycji. Trzeba przyznać, że ciemny kolor i przeszczep zdecydowanie zrobił u Radka efekt "wow".

Krzysztof Gojdź należy do grona celebrytów, choć sam raczej dba o inne gwiazdy. Lekarz zajmuje się poprawianiem urody między innymi Paris Hilton i nie lubi przesadzania z zabiegami upiększającymi. Jednak gdy zaczął tracić włosy, zdecydował się na zabieg. Trzeba przyznać, że wygląda świetnie i (zgodnie ze swoją zasadą) nie przesadził z grzywą lwa.

Mateusz z Fit Lovers miał charakterystyczną fryzurę. Długie dready sprawiały wrażenie, że ma mnóstwo włosów, Jednak jego czoło ciągle się powiększało. Mateusz przeszczepił sobie włosy i teraz może poszczycić się gęstą czupryną.

Michał Koterski także nie wstydził się przyznać, że kiedy włosy zaczęły mu się przerzedzać, zdecydował się na przeszczep. Teraz może pochwalić się zdecydowanie bardziej okazałą fryzurą.

Zdjęcia gwiazd, które zdecydowały się na zabieg przeszczepienia włosów, znajdziecie w naszej galerii.

  • Adriam Szymaniak
  • Krzysztof Gojdź
  • MAteusz Janusz z Fit Lovers
  • Radosław Majdan
  • Michał Koterski
[1/5] Adriam SzymaniakŹródło zdjęć: © Instagram.com
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także