KonkursyKONKURS! Wygraj jedną z czterech wejściówek i zabierz bliską osobę na najgłośniejszą imprezę roku "E! Relacja na żywo z czerwonego dywanu Oskary 2016"!

KONKURS! Wygraj jedną z czterech wejściówek i zabierz bliską osobę na najgłośniejszą imprezę roku "E! Relacja na żywo z czerwonego dywanu Oskary 2016"!

Konkurs Jastrząb Post i E Enterianment Oskary 2016
Konkurs Jastrząb Post i E Enterianment Oskary 2016
Karol

25.02.2016 23:22, aktual.: 26.02.2016 00:36

Miliony widzów na całym świecie oglądają relację z czerwonego dywanu przed galą rozdania Oskarów. To właśnie wtedy w blasku fleszy gwiazdy prezentują swoje zjawiskowe stylizacje, które są zachwycające, zgodne z trendami i zawsze z najwyższej półki.

Chcesz obejrzeć kreacje gwiazd w relacji na żywo prosto z Los Angeles? A do tego spędzić wieczór w towarzystwie polskich gwiazd, dobrej muzyki, pysznego jedzenia i najlepszego alkoholu? Razem z E! Entertainment, Jastrząb Post i Martini możesz przenieść się na czerwony dywan w Hollywood! Wystarczy, że masz ukończone 18 lat i weźmiesz udział w naszym konkursie.

E! Entertainment i Jastrząb Post rozdają aż cztery podwójne wejściówki na imprezę, która odbędzie się w samym centrum Warszawy. Zabierz swoją połówkę do klubu Miłość na ulicy Kredytowej 9 i spędź noc pełną przygód.

Zadanie konkursowe

Zadaniem konkursowym jest wyrażenie swojej radości w oryginalny sposób np. słowny lub ze swoim zdjęciem w komentarzu pod pytaniem konkursowym umieszczonym na fan page’u E! Online (http://pl-pl.facebook.com/eonlinepl). W konkursie brać udział będą wyłącznie komentarze dodane w terminie wymienionym w ustępie regulaminu. Komentarze dodane poza terminem wskazanym powyżej nie będą brały udziału w konkursie.

W drugim etapie spośród wszystkich odpowiedzi komisja wybierze cztery najbardziej kreatywne odpowiedzi i przyzna cztery nagrody autorom wybranych odpowiedzi.

Regulamin konkursu

Pełny regulamin konkursu przeczytasz tutaj.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także