Newsy"Piękni i Młodzi": Rozstanie zakończyło się skandalem! Doszło do rękoczynów i przepychanek między kochankami

"Piękni i Młodzi": Rozstanie zakończyło się skandalem! Doszło do rękoczynów i przepychanek między kochankami

Piękni i Młodzi - pobicie
Piękni i Młodzi - pobicie
Elwira Szczepańska
02.01.2020 22:50, aktualizacja: 03.01.2020 19:09

Magda Narożna, wokalistka zespołu Piękni i młodzi i jej mąż Dawid Narożny są już po rozwodzie. Dzielą opiekę nad córką, Gabrysią. Okazuje się, że nie do końca rozstali się w przyjaźni, a może konflikt powstał w momencie, kiedy obydwoje weszli w nowe związki?

Magda Narożna i Dawid Narożny. Czy są w konflikcie?

Tegoroczny sylwester nie dla wszystkich przebiegł w dobrej atmosferze. Pomiędzy obecnymi partnerami byłych małżonków zespołu Piękni i Młodzi doszło do awantury, a nawet rękoczynów.

1 stycznia na profilu na Instagramie Joanny, która obecnie jest partnerką Dawida Narożnego, pokazała się niepokojąca relacja, Była na niej bójka, po której kobieta trafiła na SOR. Z tej relacji wynika, że została zaatakowana przez Krzysztofa, obecnego partnera Magdaleny Narożnej.

Joanna twierdzi, że to nie pierwszy raz, gdy partner byłej żony jej obecnego chłopaka zachował się agresywnie. Co napisała w relacji?

O godzinie 1 w nocy zeszliśmy z Dawidem do baru hotelowego, żeby zamówić jedzenie. Zobaczyliśmy pijącą alkohol Magdę. Dawid napisał do niej wiadomości, pod czyją opieką jest Gabrysia w trakcie ich imprezowania. Nie dostał odpowiedzi. Wróciliśmy po 30 minutach, aby odebrać swoje zamówienie. Gdy podszedł do stoika, by ponownie zapytać się o swoją córkę, został zwyzywany i napadnięty, po czym Magdalena podbiegła do mnie, chcąc mnie uderzyć. Wówczas rozpyliłam gaz (noszę go, ponieważ to nie pierwsza tego typu sytuacja i obawiam się o swoje życie i zdrowie) (…).
Obsługa hotelu wezwała policję, ponieważ byli świadkami pobicia. Pogotowie zabrało mnie, a całe towarzystwo zostało przebadane alkomatem. Nie było trzeźwej osoby, która by sprawowała opiekę nad córką Dawida. Została z tego sporządzona notatka i będą wyciągnięte konsekwencje. Kamery również zostały zabezpieczone przez policję.

W rozmowie z portalem Pudelek.pl. kobieta potwierdziła, że to nie jest pierwszy raz, kiedy mężczyzna zachowywał się agresywnie, mówiła o groźbach i pobiciu. Zapowiada podjęcie dalszych kroków prawnych wobec partnera Magdaleny.

Mam przestawioną szczękę, mam prawdopodobnie pęknięty bębenek. Mam zamiar wybrać się na policję, zobaczyć zabezpieczone nagrania, żeby to wszystko wyciągnąć w taką stronę, w jaką powinno pójść, bo zaczęło się robić już naprawdę niebezpiecznie - mówiła Pudelkowi.

Nieco później sam Dawid Naroży odniósł się do wydarzeń na swoim profilu na Instagramie. Co napisał?

Moi drodzy! Chciałbym sie odnieść do tego wszystkiego co sie wydarzyło wczorajszej nocy... jest to bardzo przykra sytuacja... Tak na prawde wszystko zaczęło sie od mojego zapytania gdzie znajduje sie nasze dziecko. Wtedy zostalem zaatakowany slownie przez swoja byłą żonę. 20 listopada zostalem pobity przez jej obecnego partnera, groził mi, kiedy drugiego dnia Świąt pojechalem po swoje dziecko, K wyszedł z domu plując na mnie i odgrażając się.Telefon z pogróżkami otrzymałem również pierwszego dnia Świąt. Na wszystko mam dowody ponieważ bojąc się o swoje życie i zdrowie postanowiłem nakręcić wszelkiego typu kontakty z tymi ludźmi.Wielokrotnie też groził mojej partnerce, nie chamował sie nawet przy moim dziecku. Ta blizna na moim czole jest dziełem tego osobnika w hotelu po koncercie (wówczas była wezwana policja I pogotowie które zabrało mnie ze względu na obrażenia). Moja była żona nie potrafiła mi odpisac na smsy czy moja corka znajduje sie pod opieka osoby trzezwej, nie chciala mnie rowniez poinformować wówczas gdy siedziala o 1 w nocy w barze pijąc wódkę. Na pytanie- gdzie jest moje dziecko usłyszałem jedynie "wypier*alaj".Od pewnego czasu z matką swojego dziecka kontaktowalem się jedynie przez komunikatory whats up i messenger gdyz nie chcialem wiecej znosic wyzwisk obelg w stosunku do mnie i mojej partnerki. Dlatego aby zahamowac pewne zachowania nagrywalem kazde spotkanie z tym państwem informując ich o tym. Mam nadzieje ze wszyscy Panstwo w koncu poznają prawdę i zobaczą że to wszystko TAM nie wygląda tak samo jak na obrazkach... dziekuje serdecznie za wsparcie!P.S. Odpowiadając na Wasze pytania Asia ma przestawioną szczękę I podejrzenie pęknięcia bębenka od uderzenia oprawcy....jutro mamy wizytę u laryngologa. Pozdrawiamy ( Zachowano pisownię oryginalną).

W obliczu deklaracji byłych małżonków, że rozstali się w zgodzie, sytuacja wydaje się być bardzo niepokojąca.

  • Magda i Dawid Narożni
  • Magda Narożna na weselu Jakuba Kusińskiego
  • Magda Narożna i Krzysztof na weselu przyjaciół
  • Magda Narożna z nowym partnerem
  • Slider item
  • Piękni i Młodzi - konflikt
  • Piękni i Młodzi - konflikt
  • Piękni i Młodzi - konflikt
[1/8] Magda i Dawid Narożni
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także