Newsy"Kolejny dramat w i tak już okropnym roku". Księżniczka Anna jest zasmucona

"Kolejny dramat w i tak już okropnym roku". Księżniczka Anna jest zasmucona

Księżniczka Anna
Księżniczka Anna
Źródło zdjęć: © Getty Images
15.04.2024 18:03

Księżniczka Anna przeżywa osobisty dramat. W najbliższym czasie spodziewała się zaręczyn i przygotowań do ślubu. Tymczasem jej syn i jego partnerka właśnie ogłosili rozstanie.

W roku, który zadał rodzinie królewskiej wiele ciężkich ciosów, księżniczka Anna zmaga się teraz z kolejnym niespodziewanym szokiem. Jej najstarszy syn, Peter Phillips, niespodziewanie rozstał się ze swoją partnerką, Lindsay Wallace, z którą był trzy lata.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Księżniczka Anna spodziewała się zaręczyn w rodzinie

To zdecydowanie ciężki rok dla rodziny królewskiej. Król Karol III i księżna Kate zostali zdiagnozowani w kierunku nowotworu i walczą z podstępną chorobą.

Jakby tego było mało, w rodzinie doszło do kolejnego dramatu. Peter Phillips, syn księżniczki Anny, rozstał się z partnerką, z którą widywał się od trzech lat i którą przedstawił nawet samej Elżbiecie II. Dla wielu osób był to znak, że mężczyzna poważnie traktował wybrankę, a ona sama została zaakceptowana w rodzinie królewskiej.

Niestety, choć księżniczka Anna spodziewała się w tym roku raczej zaręczyn i przygotowań do kolejnego królewskiego wesela, będzie musiała pogodzić się ze stratą potencjalnej synowej.

Szok księżniczki Anny

Peter Philips w 2019 roku rozwiódł się ze swoją pierwszą żoną, Autumn Kelly, z którą ma dwójkę dzieci, Savannah i Islę. Z Lindsay miał odnaleźć szczęście. "New Idea" przekazała słowa anonimowego źródła na temat tej sytuacji.

Wszyscy są smutni z powodu tego zerwania. Lindsay została przyjęta z otwartymi ramionami przez wszystkich, a zwłaszcza przez zmarłą królową Elżbietę. Rodzina miała nadzieję, że Peter odnalazł szczęście z Lindsay.

Księżniczka Anna, która jest najbardziej pracowitą członkinią royalsów, słynie z opanowania i nie eksponuje swoich emocji, jednak źródło wyznało magazynowi, że to rozstanie całkowicie nią wstrząsnęło. Myślała już bowiem o partnerce syna jak o swojej córce. To była ostatnia rzecz, jakiej Anna się spodziewała i według informatorów to "po prostu kolejny dramat w i tak już okropnym roku dla rodziny królewskiej".

Na razie Anne bardzo uważnie obserwuje Petera i swoje wnuki. Wszyscy będą cierpieć, ponieważ Lindsay była częścią rodziny od trzech lat - wyznał informator.

Przyczyną rozstania miał być brak czasu dla związku ze względu na zobowiązania w pracy i rodzinne.

Lindsay Wallace i Peter Phillips rozstali się
Lindsay Wallace i Peter Phillips rozstali się© Getty Images | 2022 Max Mumby/Indigo
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także