NewsyKlaudia Halejcio pochwaliła się nowym domem. Jest luksusowy i otacza go wielki ogród

Klaudia Halejcio pochwaliła się nowym domem. Jest luksusowy i otacza go wielki ogród

Klaudia Halejcio pokazała nowy dom
Klaudia Halejcio pokazała nowy dom
Elwira Szczepańska
12.07.2021 07:40

Klaudia Halejcio w tegoroczne Walentynki ogłosiła, że jej rodzina się powiększy. Opublikowała przepiękną sesję, w której zaokrąglony brzuch przyciął uwagę, a na zdjęciach mogliśmy zobaczyć także jej partnera. Od tego momentu nie ukrywała, że zostanie mamą. W kolejnych tygodniach zdradziła płeć dziecka, pokazywała rosnące krągłości, a także podzieliła się imieniem, które wybrała dla pociechy. W rozmowie z Dzień Dobry TVN poinformowała, że jednocześnie jest bardzo szczęśliwa i trochę przerażona nową rolą:

To jest największy cud, który do mnie zawitał i jestem tak szczęśliwa z tego powodu. Obiecałam Oskarowi, że się nie będę wzruszać, bo zawsze jak o tym mówię, to bardzo się wzruszam. Jestem bardzo szczęśliwa, ale też trochę jestem przerażona tym, bo w sumie nic nie wiem, no bo skąd mam wiedzieć? – wyznała w rozmowie.

Klaudia Halejcio została mamą 2 czerwca. Dopiero kilka dni później przekazała te radosne nowiny. Niedawno pokazała twarz córki. Mała Nel stała się centrum jej świata. Ze względu też na to, że rodzina aktorki się powiększyła, ta zdecydowała o zakupie domu. Właśnie pochwaliła się w sieci pierwszymi zdjęciami.

Klaudia Halejcio pochwaliła się nowym domem

Na Instastory Klaudii pojawiły się filmiki, w których możemy oglądać wnętrza nowego domu. Na jednym z nich pojawił się napis:

Trzymałam to w tajemnicy. Teraz już powoli mogę wam pokazać nasz nowy dom.

Wyjaśniła również swoim obserwatorom, że będzie to robiła stopniowo. Najpierw pokazała strefę wypoczynkową. Wielkie okna, jasne kafel na podłodze i na ścianach, a także kremowe sofy powodują, że wnętrze sprawia wrażenie przestronnego i jest bardzo przytulne. Na kolejnym wideo widzimy Halejcio, jak szaleje kosiarką. Ogród wokół domu robi wrażenie. Mała Nel będzie miała wielką przestrzeń do zabawy.

Klaudia zdecydowała się również opublikować zdjęcie, na którym wraz z ukochanym i córką pozują przed  nowym domem. Szczęśliwa w jednej z rąk trzymała tort, w drugiej natomiast klucze.

Kolejny nowy etap w naszym życiu #mojarodzina #mojdomtowy #nowyetap #przeprowadzka #szczesliwa #naszdom - czytamy w opisie.

Wygląda na to, że Klaudia Halejcio zamieszkała w pięknym, przestronnym i naprawdę luksusowym domu. Czekamy, aż pokaże kolejne wnętrza.

  • Klaudia Halejcio pokazała nowy dom
  • Klaudia Halejcio pokazała nowy dom
  • Klaudia Halejcio pokazała nowy dom
  • Klaudia Halejcio pokazała nowy dom
  • Klaudia Halejcio pokazała nowy dom
  • Klaudia Halejcio pokazała nowy dom
  • Klaudia Halejcio pokazała nowy dom
  • Klaudia Halejcio pokazała nowy dom
[1/8] Klaudia Halejcio pokazała nowy dom
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także