Klaudia Halejcio pokazała twarz córeczki. Już nie ukrywa słodkiej Nel. „I pomyśleć, że miała pojawić się dopiero dziś”

Klaudia Halejcio pokazała twarz córeczki

Klaudia Halejcio pokazała twarz córeczki

Klaudia Halejcio niespełna 3 tygodnie temu została mamą. Gwiazda właśnie pokazała twarz córeczki. Do kogo jest podobna?

Klaudia Halejcio kilkanaście dni temu została mamą. W walentynki poinformowała fanów, że jest w ciąży, a później relacjonowała im, jak wygląda oczekiwanie na maluszka. Internauci nie tylko patrzyli, jak jej brzuszek rośnie, ale niemalże wspólnie kompletowali z nią wyprawkę. Gwiazda bardzo często mogła liczyć na rady bardziej doświadczonych obserwatorów. Mimo że przed porodem miała wszystko dopięte na ostatni guzik, stresowała się tym, co czeka ją po narodzinach córki.

To jest największy cud, który do mnie zawitał i jestem tak szczęśliwa z tego powodu. Obiecałam Oskarowi, że się nie będę wzruszać, bo zawsze jak o tym mówię, to bardzo się wzruszam. Jestem bardzo szczęśliwa, ale też trochę jestem przerażona tym, bo w sumie nic nie wiem, no bo skąd mam wiedzieć? – wyznała w rozmowie z dziennikarzami Dzień Dobry TVN.

Aktorka, mimo że dopiero uczy się, jak zajmować się niemowlęciem, jest bardzo aktywna w social mediach. W piątkowy wieczór pokazała fanom twarz małej Nel.

Klaudia Halejcio pokazała twarz córeczki

Halejcio urodziła 2 czerwca, jednak przez kilka kolejnych dni utrzymywała to w tajemnicy. Dopiero po blisko tygodniu opublikowała na Instagramie nagranie, w którym zdradziła, że od kilku dni jest szczęśliwą mamą Nel.

Klaudia jest prawdziwą gwiazdą social mediów, dlatego też chętnie publikuje zdjęcia i nagrania z córeczką. Przez kilka dni nie pokazywała twarzy dziewczynki. Dla wszystkich było to sporym zaskoczeniem, jednak fani sądzili, że robi to po to, by chronić jej prywatność. Młoda mama jednak zmieniła zdanie. Na swoim profilu opublikowała fotografię Nel w całej okazałości. Kolejne kadry przedstawiają gwiazdę wpatrzoną w niemowlę.

I pomyśleć, że Nel miała pojawić się dopiero dziś z nami. A to już mija 16 najwspanialszych dni razem – napisała pod karuzelą na Instagramie.

Fani rozpływają się nad maluszkiem. Wielu z nich zauważyła duże podobieństwo do Klaudii.

  • Piękności.
  • Śliczności!
  • Cała mama!
  • Piękna, jak mama.

Nie sposób nie zgodzić się z Internautami. W naszej galerii znajdziecie więcej zdjęć Nel.


Klaudia Halejcio z Nel

Klaudia Halejcio z Nel

Klaudia Halejcio z Nel

Klaudia Halejcio z Nel

Klaudia Halejcio z Nel

Klaudia Halejcio z Nel

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×