GalerieKlaudia Adamczyk na Instagramie: Jak nazywa Bartka Kapustkę? Z którymi WAGs przyjaźni się? Jak wygląda w bikini?

Klaudia Adamczyk na Instagramie: Jak nazywa Bartka Kapustkę? Z którymi WAGs przyjaźni się? Jak wygląda w bikini?

Klaudia Adamczyk Instagram piersi cycki Bartek Kapustka
Klaudia Adamczyk Instagram piersi cycki Bartek Kapustka
Karol
15.06.2016 08:56, aktualizacja: 15.06.2016 16:03

Dziewczyna Bartosza Kapustki po świetnej grze piłkarza w meczu z Irlandią Północną rozgrzała internet. Seksowne zdjęcia Klaudii Adamczyk szybko trafiły na czołówki najpopularniejszych portali i kolorowych gazet. Nic dziwnego. 25-latka może pochwalić się figurą na miarę Natalii Siwiec. Jak na typową WAGs przystało, Klaudia ma profil na Instagramie, na którym regularnie chwali się luksusowym życiem. To właśnie tam znaleźliśmy odpowiedzi na kilka pytań.

Jak Klaudia Adamczyk nazywa Bartka Kapustkę? Modelka 19-latka określa zamiennie jako "słoneczko" i "moje szczęście". Pod każdym wspólnym zdjęciem pary pojawia się ciepły i serdeczny opis.

Z profilu Klaudii Adamczyk na Instagramie dowiadujemy się też, z którymi WAGs przyjaźni się. Okazuje się, że dziewczyna Kapustki najchętniej spędza czas z Mariną Szczęsną i Anną Lewandowską. Wspólnie kibicują swoim ukochanym podczas meczów.

Poza tym Adamczyk uwielbia zdrowy tryb życia, niskokaloryczne posiłki i oczywiście modne gadżety. Jak na typową WAGs przystało ma w swojej szafie markowe ubrania i torebki od Chanel. Klaudia chętnie kusi wysportowanym ciałem i eksponuje jędrne piersi w seksownym bikini. Z takimi walorami nie ma się czemu dziwić :)

Klaudia Adamczyk z chłopakiem
Klaudia Adamczyk z chłopakiem
Klaudia Adamczyk piersi
Klaudia Adamczyk piersi
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także