Ale ona piękna! Tak wygląda dziewczyna Bartosza Kapustki. Zagrozi innym polskim WAGs?

Klaudia Adamczyk – dziewczyna Bartka Kapustki na Instagramie

Wczorajszy mecz Polska – Irlandia Północna na EURO 2016 z całą pewnością będzie jednym z najważniejszych wydarzeń sportowych tego roku. Drużyna Adama Nawałki  pokonała podopiecznych Michaela O’Neilla 1:0. Był to pierwszy mecz Polaków w fazie grupowej. Bohaterem spotkania okazał się Arkadiusz Milik, który wyprowadził naszą reprezentację na zwycięską drogę.

Jednak tuż obok niego błyszczał Bartosz Kapustka. 20-letni piłkarz idealnie sprawdził się we wczorajszym meczu. Prócz Nawałki zachwycali się nim także komentatorzy. Nic dziwnego. Zwykło się mawiać, że za każdym wielkim sukcesem mężczyzny stoi kobieta. I tym razem powiedzenie znów się sprawdziło. Kapustka pokazał swoją dziewczynę. Jest naprawdę bardzo ładna. 

Szczęśliwą partnerką reprezentanta Polski jest Klaudia Adamczyk. Modelka ma 25 lat i jest właścicielką sklepu Don’t be naked, który zajmuje się sprzedażą akcesoriów i odzieży damskiej.

Jest zagrożeniem dla topowych polskich WAGs?

Zobacz: Oto nowa WAG! Gorące zdjęcia dziewczyny Bartka Kapustki

Zobacz: Gdy ich mężowie i narzeczeni trenują do EURO 2016, one… Tak wygląda życie polskich WAG’s na Instagramie [DUŻO ZDJĘĆ]

Tak wygląda dziewczyna Bartka Kapustki

Tak wygląda dziewczyna Bartka Kapustki


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×