ModaKlara Lewandowska zadała szyku na plaży. Jej śliczna sukienka robi furorę na Instagramie, a do tego jest bardzo tania!

Klara Lewandowska zadała szyku na plaży. Jej śliczna sukienka robi furorę na Instagramie, a do tego jest bardzo tania!

Klara Lewandowska sukienka na plaży
Klara Lewandowska sukienka na plaży
Zuza Maciejewska
05.07.2018 18:25

Rodzina Lewandowskich w ostatnich tygodniach nie przeżywała najłatwiejszych chwil. Po porażce polskiej reprezentacji na Mundialu, nadal słyszy się krytyczne opinie na temat formy polskiej kadry. Aby odciąć najbliższych od nadal trwającej burzy, kapitan biało-czerwonych wziął dwie najważniejsze kobiety w swoim życiu na wakacje. Nie tylko miejsce, które wybrała rodzinka, ale także ubranko małej Klary może budzić prawdziwy zachwyt.

Klara Lewandowska to pierwsza córka Roberta i Ani. Dziewczynka w maju skończyła roczek. Niemal od razu po urodzeniu media oszalały na jej punkcie. Para jest jednak bardzo rozsądna i dawkuje swoim fanom urocze zdjęcia córeczki tak, by nie naruszać jej ewentualnej prywatności. Klara, spędza z mamą niemal każdą chwilę towarzysząc jej podczas codziennych obowiązków. Najmłodsza z Lewandowskich to też prawdziwa fashionistka, a ubranka, w których się pojawia, robią niemałe zamieszenie.

Nic więc dziwnego, że kolejna stylizacja dziewczynki zrobiła furorę. Tym razem mowa o wakacyjnym stroju. A wszystko przez zdjęcie, którym Lewandowscy postanowili się pochwalić się na Instagramie. Rodzice małej Klary trzymają ją z obu stron za rączki. Oni ubrani stroje kąpielowe, ona w cudowną sukienkę z falbanką: białą z naszytymi żółwiami.

Gdzie kupić wakacyjną sukienkę Klary Lewandowskiej?

Sukienkę przecudownej Klary można znaleźć w sklepie, który powstał z okazji pierwszych urodzin dziewczynki. Mowa oczywiście o platformie Baby by Ann. Ubranko noszone przez dziewczynkę to marka Dear Sophie. Jak się okazuje, kosztuje niewiele, bo tylko 115 złotych.

Jak oceniacie tę stylizację?

https://jastrzabpost.pl/newsy/anna-lewandowska-z-klara-na-zakupach-w-warzywniaku-stylizacje_666280.html#galeria0

  • Anna Lewandowska z Klarą na spacerze przed meczem Polska-Kolumbia
  • Anna Lewandowska z Klarą na spacerze przed meczem Polska-Kolumbia
  • Anna Lewandowska z Klarą na spacerze przed meczem Polska-Kolumbia
  • Anna Lewandowska z Klarą i teściową na meczu Polska-Litwa
  • Anna Lewandowska z Klarą – mecz Polska-Litwa
  • Rodzina Lewandowskich na wakacjach
  • Sukienka Klary Lewandowskiej – Dear Sophie
  • Anna Lewandowska z Klarą na zakupach
[1/8] Anna Lewandowska z Klarą na spacerze przed meczem Polska-Kolumbia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także