Gwiazda TVN wyraźnie czuje już letni powiew wiatru, ubrała bowiem lekki biały płaszczyk dopasowany w talii. Do płaszcza dobrała kontrastujące z bielą, czarne obcisłe leginsy, które podkreśliły piękne nogi prezenterki. Do takich seksownych spodni dopasowała zmysłowe czarne sandałki na wysokiej szpilce.
Kinga nie zapomniała również o ciekawych dodatkach, zatem była piękna mała czarna torebka zdobiona ćwiekami oraz lustrzane duże okulary. W takiej czadowej odsłonie, Rusin w towarzystwie swojego ukochanego psa Czarusia, wsiadła do pięknego białego auta.
Jak wam się podoba ta stylizacja?