NewsyKinga Rusin skomentowała karierę córki w modelingu: "To była bardzo trudna decyzja". Mamy wideo!

Kinga Rusin skomentowała karierę córki w modelingu: "To była bardzo trudna decyzja". Mamy wideo!

Kinga Rusin Iga Lis
Kinga Rusin Iga Lis
Natalia Brzostowska

11.09.2015 00:45, aktual.: 11.09.2015 15:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa- Iga Lis podpisała swój pierwszy poważny kontrakt z agencją modelek. Od tej pory zawodową ścieżkę w świecie mody 15-latki będzie reprezentować Model Plus.

Jak na karierę niepełnoletniej jeszcze córki zapatruje się jej mama, Kinga Rusin? W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską dla Dzień Dobry TVN zdradziła, że zanim Iga podpisała umowę, agencja została sprawdzona:

To była bardzo trudna decyzja i była ona poprzedzona bardzo, bardzo długimi rozmowami z agencją Model Plus, która jest chyba najbardziej zasłużoną agencją na polskim rynku i bezpieczną. (...) Wiem, że to nie jest żadna zabawa, która ma na celu zysk przez wyzysk.

Dziennikarka na dowód tego wymienia najsłynniejsze polskie modelki, które również reprezentowane są przez wspomnianą agencję np. Magdalenę Frąckowiak czy Małgosię Belę. Kinga Rusin zdradziła również jak do kariery w modelingu podchodzi sama Iga:

Zabranianie wszystkiego też nie jest do końca wychowawcze. Natomiast pozwalanie na różne rzeczy pod wieloma warunkami jest po prostu wspaniałym rozwiązaniem rodzicielskim. (...) Trzeba spełnić cały szereg warunków. Dotyczą one przede wszystkim nauki ale też sportu, bo Iga trenuje siatkówkę. Żeby tego nie zaniedbać, żeby to było ważne. A to, to jest tylko zabawa. (...) Iga sama jest rozsądna i tak naprawdę ona marzy, żeby zdać na bardzo dobry uniwersytet i to jest marzenie jej życia. Więc jeżeli to (modeling) zasili przy okazji jej kieszonkowe, to zawsze przyjemniej i chyba dobra zabawa.

Zaznacza również, że ma pełną kontrolę nad tym, co się będzie działo z jej córką podczas przygody z modelingiem.

Iga Lis podpisała kontrakt z agencją Model Plus. fot. z Instagram.com
Iga Lis podpisała kontrakt z agencją Model Plus. fot. z Instagram.com
Kinga Rusin i Marek Kujawa na balu TVN 2015
Kinga Rusin i Marek Kujawa na balu TVN 2015
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także