NewsyKinga Rusin nago! Rozbierana sesja 48-letniej gwiazdy robi ogromne wrażenie! Co za ciało!

Kinga Rusin nago! Rozbierana sesja 48‑letniej gwiazdy robi ogromne wrażenie! Co za ciało!

Kinga Rusin naga sesja
Kinga Rusin naga sesja
Tila Nowak
19.06.2019 11:48, aktualizacja: 19.06.2019 15:51

Kinga Rusin od dawna troszczy się o naszą planetę. Gwiazda stara się żyć w zgodzie z naturą i wspierać wszelkie akcje mające na celu ochronę ziemi lub przynajmniej najbliższego otoczenia. Dziennikarka jakiś czas temu wrzuciła na swój Instagram fotkę na tle lodowców. W ten sposób chciał zwrócić uwagę na kurczące się zasoby wody pitnej. Jej zdaniem jest wszystkiemu winna jest energetyka węglowa:

To jest ten moment, bo za chwilę może być za późno! Walczmy o naszą wodę pitną! 70 proc. wody w Polsce jest zużywane przez energetykę węglową (raport Greenpeace)! W Polsce mamy najmniejsze zasoby wody pitnej w Europie, a przez energetykę węglową zużywamy jej najwięcej na świecie! – stwierdziła w rozmowie z Wprost.pl.

Kinga Rusin doskonale wie, jak wykorzystać swoją popularność i skupić na sobie uwagę widzów. W końcu już od wielu lat możemy ją podziwiać na ekranach telewizorów nie tylko jako prowadzącą Dzień Dobry TVN, ale i dziennikarkę, która porusza ważne tematy społeczne. Dwa lata temu w rozmowie z naszą reporterką otwarcie przyznała, że z chęcią rozebrałaby się dla Playboya, gdyby naga sesja pomogła w nagłośnieniu ważnej sprawy:

Im jestem starsza tym mniej się swojego ciała wstydzę, więc w słusznej sprawie może tak, ale musiałaby być słuszna.

Kinga Rusin nago na Instagramie

48-letnia prezenterka nie jest gołosłowna. Ulubienica widzów postanowiła zwrócić na siebie uwagę w bardzo szczególny sposób. Od zawsze przyciągała uwagę męskiej części publiczności za sprawą swej wysportowanej sylwetki. Teraz postanowiła wykorzystać to ponownie publikując swoje zdjęcie bez ubrań, a jedynie trzymając w rękach piękne kwiaty:

Rozebrałam się w słusznej sprawie, na łamach Vivy! (ukaże się w przyszłym tygodniu). Chcesz pierwszy zobaczyć więcej? – napisała z dumą dziennikarka

Tym apelem Kinga Rusin chce zwrócić uwagę wszystkich i zadbać o ich wiedzę dotycząca ekologii. Pod jej najnowszym postem od razu pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy oraz zwolenników, którym cała akcja przypadła do gustu:

  • Gratulacje Kingo wyglądasz zjawiskowo . Brawo za inicjatywę. A jeśli ktoś spróbuje przytoczyć argumenty typu: wiek , rozbieranie się to najprościej na świecie jest to dlatego że sam na tym punkcie ma kompleksy. Wiek to tylko liczbą , rodzimy się nago i w pięknym ciele nic złego ????
  • Jest Pani piękna. Naturalność i klasa
  • Pani Kingo, jest Pani NIE-SA-MO-WI-TA

Internauci obiecali też promować nowy profil dziennikarki wśród swoich znajomych. Prezenterka wspólnie ze swoim partnerem, Markiem Kujawą, założyła nowe konto na Instagramie. Jemu także troska o ekosystem spędza sen z powiek.

To piękna inicjatywa ze strony Kingi Rusin. Mamy nadzieję, że tego typu akcje uzmysłowią Polakom, jak lepiej dbać o nasze środowisko! Brawo!

Kinga Rusin z Markiem Kujawą na balu
Kinga Rusin z Markiem Kujawą na balu
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także