Para wybrała się na weekend do Jachranki, niewielkiej miejscowości pod Warszawą, która słynie z malowniczych krajobrazów i wielu ośrodków wypoczynkowych. Chociaż tegoroczne wakacje były dla Kingi Rusin pracowite, gwiazda z Markiem Kujawą regenerowała siły nad jeziorem Zegrzyńskim. Rusin i Kujawa wybrali się na romantyczny spacer, a później skosztowali posiłków serwowanych przez jeden z popularniejszych hoteli.
Zakochani starają się spędzać ze sobą każdą wolną chwilę, szczególnie teraz, kiedy za chwilę ruszy jesienna ramówka TVN.