Kim Kardashian wybrała już imię dla dziecka

Kim Kardashian jest w drugiej ciąży. Kim urodzi w zimie, więc, jak twierdzą osoby z bliskiego otoczenia pary dziecku nada imię Winter. Już nie strony świata - North to północ, a West to zachód, więc córka Kim nazywa się Północ Zachód, a może północny-zachód? Teraz Kim podobają się imiona pór roku. Postanowiła to wykorzystać, a że los jej sprzyja - dziecko będzie miało na imię Zima.

Kim KardashianFotografia: ONS
Nie będzie  imienia typu "kierunki świata". Kim urodzi w grudniu i na serio rozważa imię Winter - twierdzi informator portalu Elle.com

Redakcja JastrząbPost już na tę okazję stworzyła mema. Jak Wam się podoba?

Obrazek
Mem Kim Kardashian
Wybrane dla Ciebie
ZACZEKAJ! ZOBACZ, CO TERAZ JEST NA TOPIE