Kim jest mama Sanah? Iwona Jurczak ratuje zwierzęta

Kim jest mama Sanah? Iwona Jurczak ratuje zwierzęta

Sanah
Sanah
Źródło zdjęć: © KAPIF
07.12.2023 13:47, aktualizacja: 19.12.2023 12:26

Sanah niewiele mówi o swoim życiu rodzinnym. Na jaw wyszło jednak, czym zajmują się rodzice piosenkarki. Mama gwiazdy, Iwona Jurczak, poświęciła się ratowaniu zdrowia i życia zwierząt. Jak zarabia na życie?

Sanah to jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek ostatnich lat. Obdarzona pięknym głosem i artystyczną wrażliwością, szturmem podbiła krajowy rynek muzyczny. Gwiazda niechętnie opowiada o swoim życiu osobistym, wiadomo jednak o nim coraz więcej. Na jaw wyszło między innymi to, czym zajmuje się jej mama. A jest to zajęcie godne uznania.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Czym zajmuje się mama Sanah? Iwona Jurczak pomaga zwierzętom

Zuzanna Grabowska, bo tak naprawdę nazywa się Sanah, oddziela życie prywatne od kariery. Fani jednak chętnie poznają kolejne fakty o utalentowanej piosenkarce. Okazuje się, że rodzice 26-latki nie są artystami. Mama Sanah, Iwona Jurczak jest absolwentką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie i ma dalej pracować w wyuczonym zawodzie, pomagając zwierzętom. Z kolei tata Zuzanny, Marcin, ma pracować jako partner zarządzający w dużej korporacji.

Sanah pochodzi z wielodzietnej rodziny. Ile ma rodzeństwa?

Sanah w dzieciństwie z pewnością nie narzekała na nudę. Piosenkarka jest jednym z siedmiorga dzieci Iwony i Marcina Jurczaków. Artystka rozpoczęła muzyczną przygodę w wieku zaledwie 6 lat, uczyła się śpiewu, gry na fortepianie oraz skrzypcach. Nawet po tym, jak zyskała popularność, nie porzuciła pracy nad muzycznym wykształceniem. W 2021 roku uzyskała magisterium w zakresie instrumentalistki na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie.

  • Polsat SuperHit Festiwal 2021
Sanah2021-06-26
dzak
  • 57 Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu - Opole 2020
Sanah2020-09-04
skos
  • 57 Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu - Opole 2020
Sanah2020-09-06
skos
  • Gwiazdy po nagraniu
Sanah2021-01-16
pconrad
czapka
[1/4] Polsat SuperHit Festiwal 2021 Sanah2021-06-26 dzakŹródło zdjęć: © KAPIF | � by KAPIF.pl
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także