NewsyTłum gości na pokazie filmu o Ani Przybylskiej. Ogłoszono oficjalną datę premiery! Oliwia w centrum uwagi

Tłum gości na pokazie filmu o Ani Przybylskiej. Ogłoszono oficjalną datę premiery! Oliwia w centrum uwagi

Pokaz filmu Ania
Pokaz filmu Ania
Elwira Szczepańska
12.06.2022 20:00, aktualizacja: 13.06.2022 01:12

Szykuje się wyciskająca łzy produkcja - mowa oczywiście o filmie Ania, o życiu i twórczości Anny Przybylskiej. Pierwszym zamierzeniem był film fabularny. Ostatecznie jednak rodzina wycofała się z tego pomysłu. Poinformował o tym reżyser Radosław Piwowarski w rozmowie z magazynem Na Żywo.

Po pierwsze, rodzina Ani nie chciała kontaktować się z producentami bezpośrednio tylko przez kancelarię prawną.  Teraz najważniejszy jest spokój córki i synów Ani. Tymczasem realizowanie zdjęć do biograficznej produkcji wprowadziłoby zamęt w ich życie. Dlatego rodzina zmarłej uważa, że będzie najlepiej, jeśli ten obraz nigdy nie powstanie – wyjawił.

Najbliżsi uznali, że film dokumentalny będzie bardziej odpowiednim hołdem. W rozmowie z naszą reporterką o swoich uczuciach związanych z projektem opowiedziała także Oliwia Bieniuk.

Uważam, że film dokumentalny jest lepszym rozwiązaniem. Myślę, że ciężko byłoby się komuś wcielić w rolę mamy, bo mama była nie do podrobienia, więc myślę, że byłby duży problem z wyborem aktorki. W filmie dokumentalnym będzie pokazanych więcej urywków z mamą, pamiątek, zdjęć, więc myślę, że to będzie o wiele lepsze.

W niedzielę kolejnymi szczegółami podzielił się na Instagramie Jarosław Bieniuk.

Film o Annie Przybylskiej. Kiedy premiera?

Jarosław Bieniuk pokazał na swoim Instagramie w relacji ciekawe kadry. Wygląda na to, że odbył się już przedpremierowy pokaz filmu o Ani Przybylskiej w Dolnośląskim Centrum Filmowym. Na widowni były tłumy i nie zabrakło też najbliższych aktorki, a uwagę niewątpliwie skupiała na sobie Oliwia Bieniuk w zielonym garniturze. Jej ojcu udało się także złapać w kadrze moment, na którym na filmie widać ją w objęciach mamy. Wszyscy niewątpliwie bardzo przeżywają produkcję.

Dokładnej daty premiery do tej pory nie znaliśmy, ale to nam udało się ustalić, że film pojawi się w kinach w październiku 2022 roku, czyli miesiącu śmierci aktorki. Teraz już wiadomo, że będzie to 7 października.

Zdjęcia znajdziecie w naszej galerii.

Pokaz filmu "Ania"
Pokaz filmu "Ania"
Pokaz filmu "Ania"
Pokaz filmu "Ania"
Pokaz filmu "Ania"
Pokaz filmu "Ania"
Pokaz filmu "Ania"
Pokaz filmu "Ania"
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także