NewsyKardashianka zmieniła rysy twarzy! Właśnie przyznała się do operacji plastycznej. Na zdjęciach przed i po widać dużą różnicę

Kardashianka zmieniła rysy twarzy! Właśnie przyznała się do operacji plastycznej. Na zdjęciach przed i po widać dużą różnicę

Kim Kardashian i Kardashianki
Kim Kardashian i Kardashianki
Sebastian

07.04.2022 21:20, aktual.: 08.04.2022 09:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Khloe Kardashian jest członkinią jednej z najpopularniejszych rodzin na świecie. Smykałkę do biznesu odziedziczyła po matce, która wylansowała swoje córki. Posiada kilka butików odzieżowych w Miami oraz Nowym Jorku. Chętnie angażuje się w przeróżne akcje społeczne. Od lat związana jest z organizacją PETA, która działa na rzecz zwierząt.

37-latka zadbała także o sprawy sercowe. Po rozwodzie z amerykańskim koszykarzem Lamarem związała się z jego kolegą z boiska – Tristanem Thompsonem. Wkrótce na świat przyszła ich córka True. Relacja pary przechodziła poważne problemy. W 2019 ogłosili, że się rozstali. Mężczyzna miał zdradzić Khloe z przyjaciółką jej przyrodniej siostry – Kylie Jenner. Żadna ze stron nigdy nie potwierdziła tych spekulacji. Zwłaszcza że ostatecznie i tak wygrała miłość – w ubiegłym roku się zaręczyli.

Khloe Kardashian – operacja plastyczna nosa. Czego żałuje?

Kardashianki przywiązują ogromną wagę do swojego wyglądu. Regularnie oddają się przeróżnym zabiegom medycyny estetycznej, dzięki którym chcą zatrzymać proces starzenia. Dla tysięcy jak nie milionów fanów uchodzą za wyrocznie w dziedzinie beauty.

Chociaż wiadomo, że każda z sióstr coś sobie poprawiła, to niewiele z nich decyduje mówić się publicznie o bardziej inwazyjnych zabiegach. Khloe dopiero teraz zdobyła się na odważne wyznanie. Podczas rozmowy z Robin Roberts w programie The Kardashians: An ABC News Special przyznała się, że zdecydowała się poprawić sobie nos, który zmienił jej rysy twarzy, co doskonale widać po zestawieniu ze sobą zdjęć sprzed i po operacji.

Przez całe moje życie marzyłam o tym, żeby zrobić nos. Ale to jest na środku twarzy i myśl o tym jest przerażająca. W końcu jednak zdobyłam się na odwagę, zrobiłam to i bardzo mi się podoba.
Khloe Kardashian przed i po operacji nosa
Khloe Kardashian przed i po operacji nosa

W dalszej części Khloe wyjawiła, że zdecydowała się na zabieg tuż przez pierwszymi urodzinami córki. Jedna z jej fanek wyznała, że również przeszła operację korekty nosa, jednak ból, jaki towarzyszył jej przez kilka kolejnych tygodni, był nie do wytrzymania. Kardashian postanowiła podzielić się swoim doświadczeniem. Czego żałuje?

Ja przeszłam to lekko. Możecie to uznać za szalone, ale szczerze mówiąc, było to dla mnie bardzo łatwe. Żałuję tylko, że nie zrobiłam tego wcześniej – wyjawiła.

Jak oceniacie metamorfozę Kardashianki?

  • Khloe Kardashian przed operacją nosa
  • Khloe Kardashian przed operacją nosa
  • Khloe Kardashian przesadziła z retuszem
  • Khloe Kardashian przed operacją nosa
  • Khloe Kardashian przed operacją nosa
  • Khloe Kardashian - nowa twarz
  • Khloe Kardashian przed operacją nosa
  • Khloe Kardashian | fot. Instagram.com/khloekardashian
  • Khloe Kardashian przed operacją nosa
  • Khloe Kardashian przed operacją nosa
[1/10] Khloe Kardashian przed operacją nosa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także