ExclusiveTYLKO U NAS! Brytyjska gwiazda dołączy do obsady "Na Wspólnej" [ZDJĘCIA + WIDEO]

TYLKO U NAS! Brytyjska gwiazda dołączy do obsady "Na Wspólnej" [ZDJĘCIA + WIDEO]

Katarzyna Kołeczek w Na Wspólnej zastąpi Ilonę Wrońską. Zagraniczne seriale z Kasią Kołeczek. Kim jest?
Katarzyna Kołeczek w Na Wspólnej zastąpi Ilonę Wrońską. Zagraniczne seriale z Kasią Kołeczek. Kim jest?
Małgosia
09.07.2015 11:38, aktualizacja: 09.07.2015 20:49

Na początku czerwca media obiegła informacja o odejściu Ilony Wrońskiej z serialu "Na Wspólnej". Aktorka zdecydowała się wyjechać do Stanów Zjednoczonych, co miało jej uniemożliwić regularne pojawianie się na planie produkcji. Jak dowiedział się Jastrząb Post Ilona zamierza wrócić do Polski - plotki o jej rozstaniu się z serialem są mocno przesadzone. Jednak od września do obsady serialu dołączy inna polska gwiazda, Katarzyna Kołeczek. Będzie nową znajomą Michała.

Kim jest Katarzyna Kołeczek?

Aktorka ma na swoim koncie spore doświadczenie zawodowe, które zdobywała w Polsce i za granicą. Fani rodzimych produkcji mogą kojarzyć Katarzynę Kołeczek np. z ról w "Julii" i "2XL", z kolei Polonia mieszkająca w Wielkiej Brytanii powinna doskonale znać jej twarz z licznych brytyjsko-irlandzkich produkcji.

Katarzyna Kołeczek zagrała m.in. w filmach "Cup Cake" i "May I Kill U?". 30-letnia gwiazda ma też na koncie rolę w serialu BBC "Father Brown", w którym zagrała Susie Jasiński, polską gosposię Ojca Browna. Serial był pokazywany w wielu krajach poza Anglią, np. w Stanach Zjednoczonych, Niemczech i we Włoszech.

Jeden z odcinków serialu BBC "Father Brown" z Kasią Kołeczek:

Katarzyna Kołeczek w Na Wspólnej i...

Katarzyna Kołeczek pojawiła się już na planie pierwszych odcinków do nowego sezonu "Na Wspólnej", które TVN wyemituje we wrześniu. Jastrząb Post dowiedział się, że nie jest jedyny projekt, w którym zobaczymy aktorkę w najbliższym czasie.

Kasia oprócz "Na Wspólnej" ma jeszcze jeden projekt - film "Hard and soft", w którym gra główną rolę, Agnieszkę - imigrantkę z Polski. Oprócz serialu i brytyjskiego filmu, Kasia gra też w monodramie "Co modna Pani wiedzieć powinna", zauważonym i docenionym przez kobiecą publikę - mówi Jastrząb Post Anna Adamiak z Oxy Management

Czekamy na nowe odcinki "Na Wspólnej" z Katarzyną Kołeczek. Coś czujemy, że jej nazwisko tej jesieni będzie często obecne w polskich i zagranicznych mediach.

Serial BBC "Father Brown" z Katarzyną Kołeczek był emitowany w USA, Niemczech i Włoszech (fot. Adam Bondarowicz)
Serial BBC "Father Brown" z Katarzyną Kołeczek był emitowany w USA, Niemczech i Włoszech (fot. Adam Bondarowicz)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także