NewsyKatarzyna Glinka skończyła budowę domu. Pochwaliła się pierwszymi zdjęciami eleganckich wnętrz. "Urządziliśmy się"

Katarzyna Glinka skończyła budowę domu. Pochwaliła się pierwszymi zdjęciami eleganckich wnętrz. "Urządziliśmy się"

Katarzyna Glinka
Katarzyna Glinka
Krystyna Miśkiewicz

14.04.2022 13:40, aktual.: 14.04.2022 14:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Katarzyna Glinka to aktorka, która na swoim koncie ma wiele ciekawych ról. Regularnie pojawia się zarówno na małym jak i dużym ekranie. Widzowie mogą ją też oglądać na deskach teatru. Największą popularność, a zarazem sympatię widzów przyniosło jej wcielenie w serialu Barwy Szczęścia. W telenoweli od pierwszego odcinka gra Kasię Górkę, której zawiłe perypetie widzowie śledzą z zapartym tchem.

Zawodowo aktorka nie może narzekać na nudę, ale sporo dzieje się też w jej życiu prywatnym. Ma ona za sobą jedno nieudane małżeństwo. Była żoną Przemysława Gołdona, z którym doczekała się syna Filipa. Chłopiec przyszedł na świat w 2012 roku. Po rozwodzie jej serce znowu zabiło mocniej, gdy poznała Jarosława Bienieckiego. Para jest razem od 2019 roku i wspólnie wychowują synka Leo, który za kilka dni będzie świętował swoje drugie urodziny.

Katarzyna Glinka pokazała wnętrza nowego domu

Kasia i Jarek stworzyli wspaniałą rodzinę, ale narodziny dziecka nie były jedyną rewolucją w ich życiu. Zakochani zdecydowali się na budowę domu, który pozwoli im mieszkać w bardziej komfortowych warunkach. Aktorka na bieżąco pokazywała w social mediach urywki z tego jak powstaje ich gniazdko. Trwało to kilka długich miesięcy a z jej relacji wynikało, że prace cały czas posuwają się do przodu.

Niedawno ulubienica widzów pochwaliła się zdjęciami z pięknego ogrodu, który zaczęła obsadzać roślinami, zanim jeszcze zdążyła się wprowadzić. Teraz w końcu mogła pokazać urządzone już wnętrza. Opublikowała zdjęcia prosto z nowej jadalni.

Urządziliśmy się. Wiem, że czasy są ciężkie i że trudno dzisiaj mówić o swoim szczęściu…. Z drugiej strony, kurczę jestem taka DUMNA Z SIEBIE :):):):) z tego, że udało mi się urządzić swoje miejsce na ziemi dokładnie tak jak sobie wymarzyłam… naprawdę ciężko mi ukryć radość W każdym detalu dopracowałam szczegóły i śmiało mogę powiedzieć, że czuję się w nim tak bardzo u siebie ….. Jest przytulnie:) Dominują beże, szarości, biel i dużo naturalnego drewna.Kolory ziemi……. Jest elegancko ale bez napinki. Kocham takie połączenia - napisała.

Tak jak napisała aktorka, we wnętrzu dominują beże i szarości, a całość ocieplają długie zasłonki, firanki i drewniana podłoga. W jadalni aktorki stanął sporych rozmiarów okrągły stół, który otoczyły wygodne tapicerowane krzesła. Nie zabrakło też fikuśnego oświetlenia nad stołem. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii, a my z niecierpliwością czekamy na kadry z kolejnych pomieszczeń.

Syn Katarzyny Glinki ma dredy
Syn Katarzyny Glinki ma dredy
Katarzyna Glinka z synkiem
Katarzyna Glinka z synkiem
Katarzyna Glinka pokazała jak mieszka
Katarzyna Glinka pokazała jak mieszka
Katarzyna Glinka pokazała jak mieszka
Katarzyna Glinka pokazała jak mieszka
Katarzyna Glinka. Zdjęcie z Instagrama
Katarzyna Glinka. Zdjęcie z Instagrama
Katarzyna Glinka - nowy dom
Katarzyna Glinka - nowy dom
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także