ExclusiveKasia Glinka o relacji z byłym mężem: "Nie ma co się szarpać z tą osobą" [WIDEO]

Kasia Glinka o relacji z byłym mężem: "Nie ma co się szarpać z tą osobą" [WIDEO]

Katarzyna Glinka
Katarzyna Glinka

04.12.2023 20:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Katarzyna Glinka wyszła za Przemysława Gołdona w 2010 roku, po sześciu latach związku. Niestety, ich małżeństwo nie przetrwało, ale para ma dziś dobre relacje. Wspólnie wychowują syna, Filipa.

Katarzyna Glinka o relacjach z byłym mężem

Niedawno w mediach zawrzało, gdy gruchnęła wieść o tym, że aktorka dostała zaproszenie na ślub byłego męża. Nasza reporterka, Karolina Motylewska, spytała gwiazdę, jaki jest klucz do poukładania relacji z byłym mężem.

Myślę, że kluczem tak naprawdę jest chyba odpuszczanie, wybaczanie sobie nawzajem, pogodzenie się z rzeczywistością i z tym co się wydarzyło. Dojrzałość chyba powoduje, że nie ma co się szarpać z tą osobą, bo jednak jest dziecko. Jeśli nie patrzymy przez siebie, tylko przez pryzmat dziecka, to ono staje się najważniejsze i to na nim powinna być skupiona uwaga. Własne problemy trzeba schować do kieszeni, a najlepiej w ogóle je przerobić na terapii i zostawić daleko za sobą, bo dziecko tego nie chce, nie potrzebuje. I myślę, że oboje wyszliśmy z takiego założenia.

Jak dziś wygląda relacja Katarzyny Glinki i jej byłego męża?

Dzisiaj naprawdę jesteśmy w bardzo dobrej, rodzicielskiej relacji. To jest olbrzymi nasz sukces, jeśli chodzi o dojrzałość w naszej postawie. Bo to jest tak, że na pierwszym miejscu jest Filip, który widzi nas pogodzonych, którzy siedzą sobie razem wspólnie i omawiają różne sytuacje, które mają miejsca z nastolatkiem, a jest ich już sporo, więc jest co omawiać. I fajne jest to, że dziecko widzi swoich rodziców blisko siebie.

Droga Katarzyny Glinki i jej byłego męża do dobrych relacji

Czy to był proces, czy korzystali z terapii? A może pewnego dnia po prostu usiedli, porozmawiali i sami doszli do mądrych wniosków?

Oczywiście to jest proces, tu nie ma co się oszukiwać. Ludzie jak się rozstają, nie są na to gotowi i to się nie dzieje zupełnie bez emocji. Ale najważniejsze jest, żeby patrzeć na przyszłość. Z mojej perspektywy – jeśli mogę komuś doradzać, jakiejkolwiek kobiecie - bo nam jest bardzo często trudno odpuścić, to warto jednak jest to zrobić dla samej siebie, ale przede wszystkim dla wspólnego dziecka.

Katarzyna Glinka zostałą nawet zaproszona na kolejny ślub byłego męża. Jednak z powodów zawodowych nie mogła być na ceremonii. Jaki prezent wysłała nowożeńcom?

To są już bardzo prywatne sprawy, ale rzeczywiście, nie mogłam być na ślubie, bo miałam inne zobowiązania zawodowe – mam zabukowane wydarzenia, czy spektakle teatralne na rok wcześniej. Ale szczerze życzę Przemkowi oraz Kasi, żeby ich miłość kwitła i pięknie się rozwijała.

Jak podoba wam się takie podejście?

Katarzyna Glinka (AKPA)
Katarzyna Glinka (AKPA)
Katarzyna Glinka
Katarzyna Glinka
Katarzyna Glinka pokazała dom
Katarzyna Glinka pokazała dom
Katarzyna Glinka z synem Leo
Katarzyna Glinka z synem Leo
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także