NewsyKasia Burzyńska pokazała dzieci. Mocno wyrosły, a od małej Józefiny nie można oderwać wzroku. Kopia swojej mamy

Kasia Burzyńska pokazała dzieci. Mocno wyrosły, a od małej Józefiny nie można oderwać wzroku. Kopia swojej mamy

Kasia Burzyńska
Kasia Burzyńska
Krystyna Miśkiewicz
27.05.2021 06:00

Kasia Burzyńska od wielu lat robi karierę w show-biznesie. Gwiazda pracuje przy produkcji najbardziej popularnych programów telewizyjnych. Dzięki swojemu wdziękowi i dużej charyzmie dała się zapamiętać widzom, którzy pilnie śledzą wszystkie jej poczynania.

Swoją przygodę ze szklanym ekranem rozpoczęła od pracy na antenie MTV. Nadal wiele osób kojarzy ją właśnie z prezentowania newsów ze świata muzyki. Widzowie mogli ją też oglądać w roli reporterki Pytania na śniadanie. Kasia ponadto bierze udział w różnych projektach radiowych i telewizyjnych. Angażuje się w prowadzenie bloga Ani Lewandowskiej Baby By Ann o tematyce parentingowej.

Do tego wszystkiego idealnie spełnia się w roli mamy. W 2015 roku wyszła za mąż, a razem z ukochanym doczekali się już dwojga dzieci. Ku uciesze fanów dziennikarka właśnie pochwaliła się swoimi pociechami na Instagramie.

Kasia Burzyńska pokazała dzieci

Kasia Burzyńska idealnie czuje się w roli dziennikarki i chociaż jej kariera wydaje się być absorbująca, to zdecydowanie życie rodzinne stawia zawsze na pierwszym miejscu. Gwiazda bardzo prężnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie daje fanom wiele pozytywnej energii. Na bieżąco chwali się kolejnymi zdjęciami, na których możemy zobaczyć, jak wygląda jej codzienność.

Prezenterka świetnie sprawdza się w roli mamy. Gwiazda razem z mężem wychowuje synka Henryka, który przyszedł na świat rok po ich ślubie, a w 2019 roku doczekali się córeczki Józefiny. Dziennikarka po drugim porodzie błyskawicznie wróciła do formy, a nam jakiś czas temu zdradziła sekret swojej figury.

Kasia właśnie pokazała kadr ze spaceru z dziećmi, na którym możemy zobaczyć, jak bardzo wyrosły jej pociechy. Henryk to już duży chłopak, którego rozpiera energia, a urocza Józefina, która za miesiąc skończy dwa latka, jest kopią swojej mamy.

Moje perły – podpisała zdjęcie.

Trzeba przyznać, że Kasia doczekała się wspaniałej dwójki, a wspólne spacery z rodziną, są dla niej wyjątkowym momentem. Patrząc na zdjęcie, nie można oderwać wzroku od maleńkiej Józefiny, która tak bardzo przypomina swoją mamę.

  • Kasia Burzyńska z synem Henrykiem i córką Józefiną
  • Kasia Burzyńska - córka Józefina
  • Katarzyna Burzyńska pokazała zdjęcie ze spaceru. Widać twarze dzieci Agnieszki Sienkiewicz
  • Kasia Burzyńska w ciąży - Instagram
  • Kasia Burzyńska została mamą
  • Kasia Burzyńska z synem Henrykiem i córką Józefiną
  • Kasia Burzyńska - córka Józefina
  • Kasia Burzyńska – Bożego Narodzenia 2020
  • Kasia Burzyńska chwali się pokojem dziecka  - Instagram
[1/9] Kasia Burzyńska z synem Henrykiem i córką Józefiną
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także