Szukaj

Katarzyna Burzyńska spektakularnie schudła nie wychodząc z domu! Zdradziła nam swój sekret. Efekty widać gołym okiem [WIDEO]

Katarzyna Burzyńska schudla. Jak?

Katarzyna Burzyńska schudła. Jak?

Katarzyna Burzyńska sporo schudła bez wychodzenia z domu. Gwiazda dzięki regularnym treningom odzyskała płaski brzuch i pewność siebie. Swoim przepisem na sukces podzieliła się z naszą reporterką.

Katarzyna Burzyńska przeszła niesamowitą metamorfozę. Prezenterka w krótkim czasie po porodzie wróciła do idealnej sylwetki, i to bez wychodzenia z domu. Gwiazda zrezygnowała z wizyt na siłowni. Niemożliwe? A jednak. Wystarczyło, że kupiła matę, włączyła swoją ulubioną muzykę i… odpaliła aplikację w telefonie. Krótkie, ale regularne ćwiczenia w domowym zaciszu zrobiły swoje.

Zobacz: Katarzyna Burzyńska pokazała nieidealny brzuch po ciąży. Dzisiaj jest już tylko wspomnieniem. Jak tak szybko wróciła do formy?

Jak schudła Kasia Burzyńska?

Dzięki regularnym treningom z Anną Lewandowską udało się jej zrzucić zbędne kilogramy i odzyskać płaski brzuch. To jednak nie koniec sukcesów. Burzyńska zyskała jeszcze większą pewność siebie, a do tego zbudowała masę mięśniową

To jest zasługa Ani Lewandowskiej i jej genialnej aplikacji. Ja w 30 dni naprawdę odzyskałam swoją sprawność, zbudowałam masę mięśniową i czuję się doskonale w swoim ciele. Mam wrażenie, że wyglądam lepiej niż przed ciążą. Ta aplikacja jest godna polecenia, bo efekty są namacalne.

Katarzyna Burzyńska brzuch po ciąży i obecnie

Katarzyna Burzyńska pokazała brzuch po ciąży i obecnie

Teraz celem Kasi jest przybranie na masie:

Jestem szczuplejsza niż przed ciążą, bo karmię. Póki co faktycznie, jestem na minusie kilogramowym. Ważę 61 kg przy wzroście 180. Taka moja docelowa waga to jest 63-64 kilo. Jak tylko skończę karmić to zbuduje mięśnie i dojdę pod 70 kilogramów.

Kasia Burzyńska w ciąży – Instagram

Cała rozmowa z Burzyńską poniżej.

Zobacz: Katarzyna Burzyńska pojawiła się na imprezie znanej sieciówki, a każdy wypatrywał ciążowego brzuszka!


Katarzyna Burzyńska - brzuch po ciąży

Katarzyna Burzyńska - brzuch po ciąży

Kasia Burzyńska - brzuch po ciąży

Kasia Burzyńska - brzuch po ciąży

Kasia Burzyńska dwa tygodnie od porodu pokazała brzuch

Kasia Burzyńska dwa tygodnie od porodu pokazała brzuch

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×