NewsyKasia Warnke pogrążyła się w żałobie. Straciła bliską osobę: "Byłeś kimś wyjątkowym i takim zostaniesz"

Kasia Warnke pogrążyła się w żałobie. Straciła bliską osobę: "Byłeś kimś wyjątkowym i takim zostaniesz"

Kasia Warnke pogrążyła się w żałobie (fot. KAPIF)
Kasia Warnke pogrążyła się w żałobie (fot. KAPIF)
12.11.2023 13:10

Kasia Warnke to aktorka, która formalną edukację w tym zawodzie odebrała na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Do artystycznego CV może wpisać role w następujących filmach i serialach: "Pętla", "Kobiety mafii", "Botoks", "Ach śpij kochanie", "W spirali". Długo pozostawała w związku z innym aktoremPiotrem Stramowskim.

16 października sąd udzielił im rozwodu. Już rok wcześniej para potwierdziła, że jest w separacji. Byli małżonkowie podzielili się opieką nad jedynym dzieckiem – 4-letnią Heleną.

Troszkę nas to kosztowało. To jest upadek mitu, który się buduje w sobie na temat miłości – mówiła aktorka o rozstaniu w programie Kuby Wojewódzkiego.

Kasia Warnke pogrążyła się w żałobie

W niedzielę 12 listopada Kasia zamieściła na Instagramie przygnębiający wpis. Poinformowała o śmierci swojego bliskiego przyjaciela, Przemysława.

Odszedł Przemek, mój Przyjaciel. Osoba wyjątkowa, bardzo wrażliwa, skomplikowana. Człowiek o wyjątkowej inteligencji. Przemek, Kochany! Spoczywaj w pokoju. Byłeś kimś wyjątkowym i takim zostaniesz w mojej pamięci. Do zobaczenia! R.I.P. – napisała.

Do postu dołączyła wspólne zdjęcie u boku mężczyzny. Jak zwykle, mogła liczyć na wsparcie swoich fanów. To niektóre z zamieszczonych przez nich komentarzy:

  • Przykro mi bardzo.
  • Życie jest tak kruche… Proszę się trzymać dzielnie.
  • Ściskam mocno!
  • Oczy to wyraz człowieka. Takie pełne ciepła. Żal…
  • Piękne pożegnanie, Pani Kasiu…
  • Dobre oczy, ciepłe...
Kasia Warnke pożegnała przyjaciela (fot. Instagram)
Kasia Warnke pożegnała przyjaciela (fot. Instagram)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także