NewsyZamiast na ramówkę Polsatu poszli do konkurencji. Skrzynecka i Gąsowski gwiazdami TVN. Tak utarli nosa Miszczakowi

Zamiast na ramówkę Polsatu poszli do konkurencji. Skrzynecka i Gąsowski gwiazdami TVN. Tak utarli nosa Miszczakowi

Kasia Skrzynecka
Kasia Skrzynecka
Krystyna Miśkiewicz
02.02.2023 14:20, aktualizacja: 03.02.2023 01:17

Katarzyna Skrzynecka przez 9 lat była związana z Polsatem. Gwiazda najpierw pojawiła się jako uczestniczka Twoja Twarz Brzmi Znajomo i wygrała pierwszą edycję programu. Od drugiej zasiadała w jury, gdzie oceniała występy kolegów i koleżanek po fachu. Wielkim zaskoczeniem dla fanów był moment, kiedy poinformowała, że straciła swoją posadę i po dekadzie nie będzie częścią uwielbianego show.

Dziękuję @polsatofficial za piękny i bez wątpienia największy bukiet kwiatów, jaki w życiu dostałam. Nowy Rok przyniósł dla mnie, jak się okazuje, „nowe zmiany” … Będę tęsknić. Bardzo. Dziękuję Wam za piękne 9 lat tej niezwykłej, radosnej, wzruszającej i zachwycającej Artystycznej Podróży w charyzmatycznym Show „TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO” @twojatwarzbrzmiznajomo To dla mnie Zaszczyt, że mogłam współtworzyć je z Wami Nowej Ekipie z serdecznego serca życzę POWODZENIA i takiej zawodowej muzycznej RADOŚCI , jaką ja celebrowałam ze Szczerym Zakochaniem przez ten Piękny Czas w TTBZ.

Zwolnienie Kasi z TTBZ było też silnym impulsem dla Piotra Gąsowskiego, który postanowił iść w ślady swojej przyjaciółki i niesiony emocjami również złożył wypowiedzenie.

Cześć Kochani! Mówi się często: „czas na zmiany”… Podziękowano Kasi… To ja też Kasiu najserdeczniej, jak umiem Tobie dziękuję… za wszystko, za Twoje serce i talent, autoironię, kreatywność i wrażliwość… obawiam się, iż bez Ciebie… ten program będzie miał już inną, przynajmniej dla mnie, Twojego serdecznego Kumpla, „nieznajomą twarz” – napisał w sieci Piotr Gąsowski.

Teraz byli już pracownicy Polsatu postanowili utrzeć nieco nosa stacji, z którą rozstali się w dosyć głośny sposób.

Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski razem w DDTVN

Katarzyna Skrzynecka na początku stycznia dowiedziała się, że po 17 edycjach rozstaje się z TTBZ. Gwiazda w rozmowie z Magdą Mołek przyznała, że nie poznała żadnych powodów utraty pracy.

Mnie nie było dane poznać powodów decyzji, ale no takie decyzje bywają i zdarzają się w tego typu programach rozrywkowych, jest to naturalne, w tej formule, że częściej lub rzadziej obsada programu, czy prowadzący, czy jurory się zmieniają po to, żeby – no jak twierdzi stacja – tak to motywuje, żeby odświeżyć format, żeby były nowe twarze. I oczywiście nikt z tym nie dyskutuje, należy to uszanować, bo oczywiście tak to bywa w tych programach, nic nie jest dane na zawsze. W tym programie przede wszystkim ważni są uczestnicy, którzy zmieniają się w każdej edycji.

W czwartek rano była gwiazda Polsatu pojawiła się w Dzień Dobry TVN, gdzie mówiła o przyjacielskich relacjach, spontaniczności i niespodziankach. Kasia nie spodziewała się, że stacja również przygotowała dla niej coś wyjątkowego. Nagle wyemitowane zostało nagranie z Piotrem Gąsowski, który prosto z podróży na Florydę pozdrowił przyjaciółkę. Gwiazda nie ukrywała zaskoczenia:

Dziękuję za tę SUPER niedpodziankę i SPONTAN podczas porannego programu na żywo w DDTVN @dziendobrytvn  Gąs @piotr.gasowski.official z przyczajki

Przypomnijmy, że w czwartek w południe odbyła się wiosenna ramówka Polsatu, na której pierwszy raz od wielu lat nie pojawili się Kasia i Piotr. W zamian za to udali się do największej konkurencji, i to akurat w tym samym dniu, w którym Edward Miszczak debiutował w nowych barwach. Myślicie, że utarli mu w ten sposób nosa?

Edward Miszczak ujawnia kulisy rozstania Polsatu z Kasią Skrzynecką

Miszczak w rozmowę z reporterką Jastrząb Post zaczął od tego, że nie chce przenosić wzorców z TVN – gdzie wcześniej pracował – do Polsatu:

Polsat jest wewnętrzną grupą o swojej twarzy, która brzmi znajomo i mieszanie ludziom w głowach, przenoszenie nazwisk, gwiazd, programów – to się nigdy nie sprawdza.

Gdy reporterka usłyszała o "twarzy, która brzmi znajomo", od razu zapytała Edwarda o rewolucję w tym programie. Nowy dyrektor podkreślił, że na tym stanowisku pracuje dopiero od dwóch tygodni, odnosząc się w ten sposób do plotek, jakoby to on był odpowiedzialny za zmiany:

Ja pracuję dopiero od dwóch tygodni – wyraźnie zaznaczył.

Następnie zabrał głos ws. zwolnienia z pracy Kasi. Jak zauważył, nie ma w tym nic nadzwyczajnego, ponieważ w show-biznesie takie rzeczy się zdarzają:

Mnie z pracy wyrzucano, dawano mi pracę. Takie życie. Takie życie też aktora, który dzisiaj ma propozycje, jutro tej propozycji nie ma. To normalne w naszej branży.

Na szczęście Kasia nie ma pretensji ani uwag do Edwarda:

Z tego co czytałem, ona nie ma do mnie pretensji, ani żadnych uwag. Była długo. Przyszli nowi. Tak już jest.

A wam będzie brakowało Skrzyneckiej w programie?

Kasia Skrzynecka w DDTVN
Kasia Skrzynecka w DDTVN
Piotr Gąsowski
Piotr Gąsowski
Kasia Skrzynecka w DDTVN
Kasia Skrzynecka w DDTVN
Kasia Skrzynecka w DDTVN
Kasia Skrzynecka w DDTVN
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także