NewsyKasia Skrzynecka i Michał Żebrowski zaszaleli w windzie. Ręka tu, ręka tam... Wszystko rejestrowały kamery

Kasia Skrzynecka i Michał Żebrowski zaszaleli w windzie. Ręka tu, ręka tam... Wszystko rejestrowały kamery

Kasia Skrzynecka i Michał Żebrowski
Kasia Skrzynecka i Michał Żebrowski
24.01.2023 09:20, aktualizacja: 24.01.2023 16:02

Katarzyna Skrzynecka to uzdolniona aktorka i wokalistka. Na koncie ma dziesiątki znamienitych kreacji artystycznych. W ostatnim czasie jej fani dostali twardy orzech do zgryzienia: gwiazda straciła pracę w show Polsatu, Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Po tym, gdy plotki na ten temat wyciekły do sieci, Kasia wydała oświadczenie, potwierdzając w nim, że są one prawdziwe.

Dziękuję @polsatofficial za piękny i bez wątpienia największy bukiet kwiatów, jaki w życiu dostałam. Nowy Rok przyniósł dla mnie, jak się okazuje, „nowe zmiany” … Będę tęsknić. Bardzo. Dziękuję Wam za piękne 9 lat tej niezwykłej, radosnej, wzruszającej i zachwycającej Artystycznej Podróży w charyzmatycznym Show „TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO” @twojatwarzbrzmiznajomo  To dla mnie Zaszczyt, że mogłam współtworzyć je z Wami  Nowej Ekipie z serdecznego serca życzę POWODZENIA  i takiej zawodowej muzycznej RADOŚCI, jaką ja celebrowałam ze Szczerym Zakochaniem przez ten Piękny Czas w TTBZ – napisała.

Ponadto wskazała na to, że to nie ona zadecydowała o rozbracie z prywatną stacją telewizyjną, o czym przeczytacie tutaj.

Kasia Skrzynecka i Michał Żebrowski w windzie

Rzecz jasna, Katarzyna – jako ceniona przez producentów aktorka – nie może narzekać na brak pracy. Od prawie trzech lat występuje w telenoweli Na dobre i na złe, gdzie wciela się w postać doktor Aliny Fisher – przyrodniej siostry Kasi Smudy. W formacie gra też Michał Żebrowski, czyli serialowy profesor Andrzej Falkowicz, pojawiający się w tasiemcu od ponad dekady.

W jednym z nowych odcinków widzowie będą świadkami niecodziennej sceny. Fisher i Falkowicz zatrzasną się razem w windzie. W pewnym momencie lekarz będzie musiał pomóc koleżance, aby mogła wydostać się z pułapki.

Podsadź mnie, zamiast stać – Fisher wydrze się do Falkowicza.

Wyraźnie zawstydzony Andrzej odpowie jej:

Nie do końca wiem, jak zręcznie, delikatnie...

I dostanie konkretną wskazówkę od Kasi:

No, za tyłek mnie popchnij, na miłość boską!

W konsekwencji fani zobaczą na ekranie, jak Żebrowski łapie Skrzynecką za pupę! Chyba nikt się nie spodziewał, że zobaczymy ten duet w tak odważnej scenie. Pozostaje tylko czekać na premierę 872. odcinka serialu – ta będzie miała miejsce 8 lutego o godz. 20.55 w TVP1.

  • Michał Żebrowski pokazał pierwsze zdjęcie z córką
  • Na dobre i na złe, Artur Bart (Piotr Głowacki), Falkowicz (Michał Żebrowski)
  • Na dobre i na złe odcinek 627, Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Matylda (Amelia Czaja)
  • Na dobre i na złe odcinek 639, Falkowicz (Michał Żebrowski) szuka Matyldy (Amelia Czaja)
  • Ola Żebrowska, Michał Żebrowski
  • Katarzyna Skrzynecka
  • Katarzyna Skrzynecka świętuje urodziny z mężem i córkami
  • Kasia Skrzynecka żegna się z Polsatem
  • Na dobre i na złe odcinek 639, Falkowicz (Michał Żebrowski) szuka Matyldy (Amelia Czaja)
[1/9] Michał Żebrowski pokazał pierwsze zdjęcie z córką
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także