Wiele osób właśnie po śmierci Matthew Perry'ego zaczęło deklarować, że są fanami serialu, z którego aktor był najbardziej znany. Choć gwiazdor grał w wielu innych produkcjach, w pamięci masy osób na zawsze zostanie Chandlerem. Karolina Skiba także wielokrotnie oglądała "Przyjaciół" i podzieliła się swoją refleksją na temat książki Perry'ego, którą przeczytała.
Dla wielu osób "F.R.I.E.N.D.S." było serialem, który pełnił rolę comfortująco-wspierającą.Sama w czasie leczenia pamiętam, że oglądałam ich po raz 10 od początku. Kiedyś czytałam nawet artykuł, że to najczęściej wybierany serial przez osoby, które się z czymś mierzą czy przychodzą gorszy okres w życiu.
Okazuje się, że życie aktorów, którzy bawili miliony, niejednokrotnie było dalekie od ideału.
Refleksje Karoliny Skiby
Celebrytka przyznała, że po przeczytaniu książki, nie mogła się otrząsnąć.
Dlatego pamiętam jak bardzo byłam w szoku i bólu czytając w zeszłym roku książkę tego pierwszego. Niby każdy wiedział, że miał problemy z alkoholem, ale nie AŻ TAKIE. Pamiętam, że po przeczytaniu miałam sporego doła i ta książka zmieniła mój odbiór "Przyjaciół" (nadal uwielbiam ten serial i próbuję namówić na niego męża, ale jednak boli, że nie było odcinka, przy kręceniu którego Matthew nie był albo na kacu, albo naćpany, pijany, bądź na opioidach :( I to od najmłodszych lat. Jego historia jest naprawdę przerażająca i tak daleka od radosnego klimatu serialu. I tak samo się skończyła.
W stories Karolina Skiba zamieściła też scenę z serialu, w której bohaterowie - Chandler i Joey żegnają się po tym, jak przestali razem mieszkać.
Wystarczająco, żeby dorosły facet się rozpłakał - głosi podpis.
Czy wy też tęsknicie za Chandlerem?
Karolina Skiba
Karolina Skiba
Krzysztof Skiba z nową partnerką Karoliną
Lechowicz Barbara
Barbara Lechowicz to dziennikarka i redaktorka, która od kilku lat zajmuje się tematyką kultury, mediów oraz show-biznesu. Ukończyła studia dziennikarskie, a zainteresowanie słowem i pracą z tekstem rozwijała już od czasów szkolnych. W swojej pracy stawia na rzetelność, ciekawość świata i opowiadanie historii, które angażują czytelników. Najchętniej pisze o wydarzeniach kulturalnych, życiu gwiazd oraz europejskich rodzinach królewskich. Interesuje się także sztuką współczesną, literaturą i psychologią, wierząc, że to właśnie one najlepiej pomagają zrozumieć człowieka. Prywatnie uwielbia odwiedzać galerie i muzea, odkrywać klimatyczne kawiarnie oraz planować kolejne podróże. Wolne chwile spędza z książką lub na długich spacerach, szukając inspiracji do nowych tekstów. Ceni autentyczność, estetykę i dobrze opowiedziane historie – zarówno w życiu, jak i w dziennikarstwie.