Karolina Pisarek sprzedała swój apartament za astronomiczną kwotę. To nie jedyna jej posiadłość

Karolina Pisarek sprzedała swój apartament
Karolina Pisarek sprzedała swój apartament
Źródło zdjęć: © AKPA

25.06.2024 10:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Bez wątpienia Karolinę Pisarek można nazwać bizneswoman. Mimo młodego wieku modelka ma w posiadaniu kilka nieruchomości. Jedną z nich właśnie sprzedała, a kwota, jaką otrzyma za transakcje, zwala z nóg. Co ciekawe chce spieniężyć kolejny apartament!

Karolina Pisarek dała się poznać szerszej publiczności w programie TVN, "Top model", gdzie w jednej z edycji zajęła 2. miejsce. Od tego momentu ruszyła jej bogata kariera w modelingu. Nic więc dziwnego, że wzięta modelka zaczęła inwestować zarobione pieniądze. Kupiła kilka nieruchomości, które obecnie sprzedaje.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Karolina Pisarek sprzedaje apartament. Transakcja na ostatniej prostej

Oczywiście Karolina Pisarek prężnie działa w social mediach, gdzie często publikowała zdjęcia ze swojego ekskluzywnego apartamentu. Nabyła go w 2020 roku, jednak teraz, po nieco ponad czterech latach postanowiła go sprzedać. Kwota, jakiej sobie życzyła to aż 3,5 mln złotych! Zważając jednak na lokalizację i metraż, a więc ponad 100 metrów kwadratowych w centrum Warszawy, to cena już aż tak nie szokuje. Jak się okazuje, Pisarek znalazła już kupca i niebawem sprzeda swoją nieruchomość.

Teraz sprawy formalne są jeszcze bardziej skomplikowane niż wcześniej, ale na szczęście już się udało. Już w tym tygodniu dopinamy wszystko do końca - powiedziała w wywiadzie dla Party Karolina Pisarek.

Biznesowe plany Karoliny Pisarek robią wrażenie. W tle kolejne mieszkania

Co ciekawe wspomniana sprzedaż mieszkania za około 3,5 mln złotych, to nie koniec. Karolina Pisarek we wspomnianej rozmowie z dziennikarką Party wspomniała, że w tym samym bloku ma jeszcze drugi apartament i jego również w najbliższej przyszłości będzie chciała sprzedać. Na tym jednak biznesowe plany modelki się nie kończą, bowiem już myśli nad zakupem kolejnej nieruchomości.

Karolina Pisarek sprzedała mieszkanie za 3,5 mln złotych
Karolina Pisarek sprzedała mieszkanie za 3,5 mln złotych© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także