ExclusiveOburzona Karolina Pisarek nie szczędziła mocnych słów. Oto cała prawda o jej relacji z Julią Wieniawą [WIDEO]

Oburzona Karolina Pisarek nie szczędziła mocnych słów. Oto cała prawda o jej relacji z Julią Wieniawą [WIDEO]

Karolina Pisarek, Julia Wieniawa
Karolina Pisarek, Julia Wieniawa

08.07.2020 22:40, aktual.: 09.07.2020 06:52

Karolina Pisarek chce za wszelką cenę zrobić wielką karierę w show-biznesie, bo dotychczasowe sukcesy jej nie zadowalają - razem z menadżerką Małgorzatą Leitner opracowały strategię, która ma pomóc modelce przejąć miejsce Julii Wieniawy. Takie rewelacje pojawiły się w kolorowej prasie. Jak komentują te pogłoski obie panie? W rozmowie z reporterką Jastrząb Post jasno i wyraźnie dały do zrozumienia, co sądzą o doniesieniach.

Karolina Pisarek i Małgorzata Leitner - co powiedziały na temat pojawiających się pogłosek o walce modelki z Julią Wieniawą o miejsce w show-biznesie?

Małgorzata Leitner zdecydowanie zdementowała pojawiające się plotki, że jakoby Karolina Pisarek zamierza przejąć miejsce Julii Wieniawy i wygryźć ją z branży:

Ścigamy się tylko ze sobą. Porównywanie siebie do innych osób ujmuje mi czy moim gwiazdom. Ale to jest kwestia pewnych zasad i filozofii życia. Każda z nas chce być najlepszą wersją siebie. Już pomijam, że dziewczyny mają różne kariery, bo Karolina jest modelką, Julia jest piosenkarką, tancerką, aktorką. Ale oba nazwiska są gorące. Ja rozumiem te mechanizmy, które działają i naturalne jest to, że ja swoje klientki promuję. Uważam je za wspaniałe gwiazdy. Zdecydowałam się na współpracę z nimi, więc to jest naturalne, normalne. Jakakolwiek konkurencja myślę, że jest szkodliwa dla nas psychicznie. Nigdy nie będziemy najlepsi w niczym. Zawsze będzie ktoś, kto jest lepszy w danej chwili. W związku z tym polecam skupienie się na własnych pozytywach i mocnych cechach. Uważam, że Julia jest bardzo stylową gwiazdą. Ambitną, pracowitą, a to są te cechy, które sprawiają, że osoba tą gwiazdą może się stać. Do tego ma świetny management i niewątpliwie talent. Chętnie się inspiruję takimi osobami. Tak więc serdecznie pozdrawiam Julię Wieniawę.

Jak ten sam news skomentowała Karolina? I ona nie pozostawia złudzeń co do prawdziwości doniesień. Wyraźnie mówi, że jej droga zawodowa znacznie odbiega od ścieżki kariery Wieniawy.

Szczerze mówiąc szkoda słów. Mnie to oburzyło. Są to totalne bujdy, totalna nieprawda. Moja kariera z Julii karierą totalnie się różnią. To są dwie różne osobowości. Ja jestem modelką, pracuję international i aspiruję do tego, aby być prowadzącą. Natomiast Julia jest piosenkarką i aktorką. Jesteśmy razem w show-biznesie, ale jesteśmy totalnie dwiema różnymi osobami. Dusze artystyczne, ale w totalnie różnych kierunkach i też inaczej wyglądamy. Ona jest brunetką, ja blondynką i nie widzę tutaj ani konkurencji, bo my po prostu jesteśmy inne. Jak to zobaczyłam, to oburzyło mnie to, że ktoś miał czelność coś takiego napisać. Szkoda słów. Nasunęła mi się myśl, aby porozmawiać z Julią. Ale postanowiłam, że to zostawię, bo nie ma sensu rozkopywać czegoś, co jest bujdą.

Całość rozmowy w materiale wideo.

  • Julia Wieniawa imprezuje z przyjaciółmi
  • Karolina Pisarek - premiera perfum Sandry Kubickiej
  • Karolina Pisarek jest w ciąży?
  • Małgorzata Leitner - Premiera perfum Sandry Kubickiej
  • Małgorzata Leitner – spotkanie L'Oreal Paris w Warszawie przed festiwalem w Cannes 2019
  • Slider item
  • Julia Wieniawa - nowa fryzura
[1/7] Julia Wieniawa imprezuje z przyjaciółmi
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także