Exclusive"365 dni". Ujawniamy kolejne gwiazdy. Znane nazwiska i HOT ciała! Na ekranie będzie naprawdę gorąco

"365 dni". Ujawniamy kolejne gwiazdy. Znane nazwiska i HOT ciała! Na ekranie będzie naprawdę gorąco

Karolina Pisarek w Ten Dzień
Karolina Pisarek w Ten Dzień
Zuza Maciejewska

16.06.2021 19:20, aktual.: 17.06.2021 12:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Karolina Pisarek w 2015 roku zgłosiła się do programu Top Model. Dotarła do finału, gdzie zajęła drugie miejsce. Od tamtego momentu jej kariera nabrała rozpędu. Pewnym krokiem wkroczyła na wybiegi i zgarnęła duże kontrakty reklamowe. Dzięki temu mogła pozwolić sobie na zakup m.in. dwupoziomowego apartamentu w Warszawie. Jest stylowo wyposażony, o czym przekonacie się w naszym reportażu.

Modelka stara się być w stałym kontakcie z fanami. Prowadzi konto na Instagramie, gdzie regularnie publikuje nowe treści. Jakiś czas temu właśnie tam podzieliła się swoją historią. Przekazała, że zachorowała na COVID-19 i miała bardzo poważne powikłania. Dodała, że publikuje te słowa jako ostrzeżenie dla tych, którzy bagatelizują koronawirusa:

Opowiadam o tej historii po to, żebyście naprawdę uważali. Ja wiem, że dużo osób mówi, że młode osoby łagodnie przechodzą przez COVID-a, ale ja jestem najlepszym tego przykładem, że nie.

Na szczęście gwiazda już wróciła do zdrowia.

Karolina Pisarek pojawi się w filmie Ten dzień. Kogo zagra?

Niedawno Karolina Pisarek podzieliła się zdjęciami z zagranicznej podróży, zrobionymi na plaży. Ma na sobie ciemną sukienkę i kapelusz przeciwsłoneczny. Zdecydowała się na krótki opis:

Przebywanie w ciszy, słuchanie bicia serca i docenianie chwili.

Mimo iż modelka nie ujawniła czy jej wycieczka ma związek z projektem zawodowym, jak zdradza informator Jastrząb Post, przed Karoliną Pisarek spore wyzwanie. Dołączyła do ekipy Ten dzień, czyli kontynuacji 365 dni. Zagra młodszą siostrę nowego głównego bohatera, Nacho (Simone Sussina).

Osoba z produkcji dodaje, że modelka nie jest jedyną znaną postacią, która dołączyła do obsady. W ekranizacji drugiej części książki Blanki Lipińskiej pojawi się też partnerka Philippa Pleina, Justyna Gradek:

Przed Karoliną duże wyzwanie i duża rola. Teraz będzie mogła sprawdzić się na ekranie. Zagra w filmie Ten Dzień, gdzie wcieli się w siostrę głównego bohatera, Nacho. Z kolei rola Justyny Gradek będzie epizodem, ale mocnym - zdradza Jastrząb Post osoba z produkcji filmu.

O tym, jak panie poradzą sobie z tym wyzwaniem przekonamy się za jakiś czas.

Justyna Gradek zagra w Ten Dzień
Justyna Gradek zagra w Ten Dzień
Justyna Gradek zagra w Ten Dzień
Justyna Gradek zagra w Ten Dzień
Karolina Pisarek zagra w Ten Dzień
Karolina Pisarek zagra w Ten Dzień
Karolina Pisarek zagra w Ten Dzień
Karolina Pisarek zagra w Ten Dzień
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także