Jastrząb TVJastrząb TV ExclusiveKarolina Malinowska ujawniła kulisy świątecznej kampanii Apart: "Robiliśmy ją w lipcu". Ale nie to jest największym zaskoczeniem

Karolina Malinowska ujawniła kulisy świątecznej kampanii Apart: "Robiliśmy ją w lipcu". Ale nie to jest największym zaskoczeniem

Karolina Malinowska
Karolina Malinowska
Natalia Brzostowska

20.11.2015 10:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Karolina Malinowska i Olivier Janiak wzięli udział w bożonarodzeniowej sesji biżuteryjnej marki Apart. Świąteczne kampanie tej firmy należą do jednych z najpiękniejszych, jakie powstają w tym okresie. Modelka i prezenter postanowili zaangażować do projektu również swoje dzieci.

W rozmowie z Jastrząb Post, Karolina Malinowska opowiedziała, jak Christian, Fryderyk i Julian radzili sobie na planie sesji zdjęciowej:

Robiliśmy to w lipcu, więc wytłumaczenie czterolatkowi, że na zewnątrz są największe upały, jakie były, a my w środku mamy choinkę i udajemy, że jest Mikołaj było dosyć ekstremalnym wyzwaniem. (...) W ogóle nie czuli tego, że to jest praca. Więc była i zabawa i było ziewanie na planie, było rzucanie się mąką... Myślę, że mieli fajną zabawę. Oczywiście był taki moment, kiedy baterie się wyładowywały, wtedy na plan wchodzili sami rodzice.

Gościnnie wystąpiła również Tosia - mała przyjaciółka rodziny:

Państwo chcieli, żeby w tej reklamie wystąpiła też dziewczynka i my pomyśleliśmy o naszej małej przyjaciółce, która zresztą zawsze marzyła aby być modelką. (...) Więc jeżeli dodatkowo mogliśmy spełnić czyjeś marzenie to czemu nie - powiedziała Karolina Malinowska w rozmowie z naszą reporterką.

To pozwoliło nasunąć na myśl pytanie, czy Karolina Malinowska, w całym swoim męskim, rodzinnym świecie, nie chciałaby mieć również córeczki. Odpowiedź modelki była zdecydowana:

Nie, nie, nie. Nawet nie kończ. Fabryka zamknięta. Koniec - odpowiedziała z żartem.

I jak tutaj nie lubić tej rodzinki...

Karolina Malinowska i Olivier Janiak z dziećmi - świąteczna sesja Apart - Boże Narodzenie 2015
Karolina Malinowska i Olivier Janiak z dziećmi - świąteczna sesja Apart - Boże Narodzenie 2015
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także